American Truck Simulator - 1.50 Güncellemesi [Ana Konu]

Yarın etkinlikler bitiyor. Bu hafta gelebilir. Mack Pinnacle’a ne oldu acaba? Blog fotoğrafında ortaya çıktı kayboldu sonra.

Yarın etkinlikler bitiyor ancak Sevgililer günü etkinliği geliyor. 3 gün önce ats veri tabanına sevgililer günü etkinliği ödülleri eklenmiş https://steamdb.info/app/270880/history/

1 Beğeni

11-21 Mart arası gelecek gibi tahmin ediyorum

8 Beğeni

Arkadaşlar scs software partikül sistemini güncellenmiş fotoğraf yakınlaştırın göreceksiniz detayları daha detaylı olmuş smoke

5 Beğeni

3 gündür ats blogu geliyor , ets2 tayfası üzülmeyin hafta bitmeden bizim içinde inşallah bir blog gelir

5 Beğeni
6 Beğeni

o zaman 1.50 haftaya hop

San Francisco çok iyi olmuş acaba ATS de ki en iyi şehir olacak mı ?

6 Beğeni

Resimler muhteşem görünüyor. Ayrıca, video da denizin üstündeki bulutların yansıması ve şehirlerin ayrıntısı çok hoş olmuş. :v:

16 Beğeni

Arkadaşlar ats/ets2 1.50 gelsin beklemekten gına geldi Kaliforniya yeniden yapılandırma 3’ü alalım haritanın her yerini merak ediyorum

1.50de Nebraska gelse bari

binaların Parallax işlemesini eklediler herhalde, daha canlı duruyor

4 Beğeni

alcatraz’ı böyle net görmek muhteşem

14 Beğeni

Ne zaman çıkacak 1.50 baba mezara girince mi

4 Beğeni

Her gün her saat başı Bugs - SCS Software buraya 1.50 open beta konusu açıldı mı diye bakıyorum çıksın artık

5 Beğeni

formattan sonra ats’yi kurmamıştım. şimdi kuruyorum. umarım yakın zamanda ilk ats güncellemesi beta olarak gelir. iki tarafta da harita anlamında önemli şeyler var ama bunlara odaklanmışken teknik altyapıda olacakları henüz blog olarak göremedik ya da bilmediğimiz sürpriz birkaç oynanış özelliği?

8 Beğeni

1.49 Public beta Steam’den kaldırılmış hem ATS hem de ETS 2 için.

1 Beğeni

Geliyor gelmekte olan…

1 Beğeni

Anlamı nedir tam olarak aydınlatabilir misiniz?