American Truck Simulator - 1.49 Güncellemesi [Ana Konu]

California rework notlarda yok.Demekki ets tarafında 1.49da isviçreyi beklemeyin.
Skyboxlar ve ikinci el galeri umarız başka şeylerin önünü açar.

Bence 1.50 saklayalım arkadaşlar büyük güncelleme gelicek mega güncelleme dx12 geçiş ve pbr paketi iyileştirilmiş yol dokuları gibi haritaya yeni yollar,Kaliforniya rework,her iki oyuna yeni araç grafiksel iyileşme,fiziklerin ve seslerin iyileştirilmesi gibi dolu güncelleme gelicek arkadaşlar

image

Kaliforniya isveç 1.50 ye kaldı artık ,yılbaşı yayınında öğreniriz her şeyi az kaldı.

1 Beğeni

Sadece şu gökyüzüne bakıp çıkacaktım
vxe

5 Beğeni

Çok bir şey değilmiş. Her zamanki boyut.

Normal havada skybox sayısı 13 olmuş kötü hava 10

1 Beğeni

sabah databasede 1.48.5 dosyalarını arşivlediklerinde tahmin etmiştim :slightly_smiling_face:

Eyy SCS ne oldu sana hiç böyle yapmazdın şaşırtiriyorsun bizleri…

3 Beğeni

Bu keybind modifiers dediği olayı anlamadım nedir bu?

Tuş kombinasyonu için sanırım, mesela CTRL+1 tuşlarına basarak bir işleve atanabilir.

1 Beğeni

Artı olarak uzun ve kısa basma durumuda getirilmiş. Aynı tuşa kısa basınca farklı uzun basınca farklı işlem yaptırabilecekmişiz daha denemedim ama öyle yazıyordu.

Bu PACCAR Technical Center deki small easter egg neymiş bakan oldu mu?

3 Beğeni

Herkesin görmekten bıktığı, sarı metalik renkli aynasız bir Paccar modeli var hocam :upside_down_face:

2 Beğeni

eyy SiSL
hani tuş kombinasyonu gelmezdi? :smiley: sdfdsfsfsdf
selçuk abinin bundan sonra atar gider yaptığı ne varsa gelecek demek oluyo bu dfsdfsdfdsfsdf

20 Beğeni

Üretilmeyen araçları sadece 2. el marketten alabiliyorsunuz, çok gerçekçi olmuş :smiley:

10 Beğeni

yani güzel olmuş. onarmakla değiştirmek arasında fiyat farkı baya var.

8 Beğeni

skybox 0 olduğunda sanki daha az sallanan otlar 3 olunca kapalı havada daha seri oluyor :smiley: hayır yeni mi değil mi şaşırdım sdfds

8 Beğeni

1.49un arkasına bir ekonomi modu atıp oyuna geri dönüyoruz o halde

Yeni galiba ya ben de onu farkettim.