American Truck Simulator - 1.49 Güncellemesi [Ana Konu]

Artık 1.49 güncellemesini konuşma zamanı…

3 Beğeni

Konuşuruz elbet…fakat Kansas belki tır dışında pek önemli bir güncelleme olmayacak.
Gelecek olan yeni Peterbilt & Kenworth tırlarıyla beraber şuan da oyuna entegre edilmeye çalışılan yeni motor sesleri de bekleniyor. Ayrıca grafik, motor, ses, anti-aliasing ve DX12 için bir geçiş evresi olacağını düşünüyorum. Bunların bazıları arka planda olacağı için güncelleme içeriğinde gözükeceğini sanmıyorum.

2 Beğeni

Umarım son güncellemelerde olduğu gibi sürüşü etkileyen özellikler eklemeye devam ederler, birde Peterbilt 389X yada Kenworth W990 gelirse güzel olur :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

İstenilen olsun/olmasın hepsi parça parça gelir. Aceleye gerek yok, buradayız. :slight_smile:

4 Beğeni
5 Beğeni

Burası güzel.

7 Beğeni
11 Beğeni

sonunda güzel bir adım.

4 Beğeni

Scania demo centerda umarım yakında gelir.

3 Beğeni

Güzel olmuş, bu güncellemeyle beraber yılbaşında duyurulan Paccar araçlarından herhangi birini oyuna eklerlerse daha güzel olur ama :smiley:

1 Beğeni

Güzel ekleme olmuş ve aşağıdaki yazıya bakılırsa sıradaki gelecek aracın ne olacağını anlayacağız belkide.

While the entire area has plenty of interesting bits to explore, we’ve decided to add an extra layer of excitement, a small Easter egg will be parked within the PACCAR Technical Center itself. We challenge you to keep your eyes peeled and see if you can spot this surprise.

2 Beğeni

beklenen araç ATS - Kenworth T680 2021 (ana konu)

@Ahmet_can_Emekli benim anketi ters köşe yapacak yazmadığım ihtimallerden biri de biz yeni fh derken gelecek araç scania super olabilir aynı zamanda ets2 1.49 blog yazısında scania demo centre gösterilirse yapboz tamamlanır, yayında SiSL tycoon gelecek demişti o da deneyim merkezleriyle bağlantılıdır.

1 Beğeni

Sanırım 1/2 gün içinde paylaşılır. Şuan 1.48.5 sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Bir bakındım, harita da gözle görülür bir şey yok. Kansas için alt zemin gelmemiş, bunun için ayrı konu açmaya gerek yok. Sanırım bu güncellemeyi kısa tutup, 1.49’da geçiş yapılacak, bilemiyorum.

ATS için 1.48.5 bakım güncellemesinin betası steamde başladı. Betalar kısmından şuan girilebiliyor.
Güncelleme detayları bu blogtaki bilgilerle aynı.

1 Beğeni
4 Beğeni
9 Beğeni

Bu güncelleme heyecanlı geçecek gibi…

6 Beğeni

Ay için baya uğraşılmış, gece atmosferi tekrardan tasarlanmış ve daha önceden bahsedilen gökyüzü HDR kalitesinde zengin ve canlı olacak. Tabii, bu halen çalışma altında.

4 Beğeni

gta 5 modlu ats geliyor galiba grafikler yakıyor arkadşlar beğendim

Yıldırımlar hoş

Ay’ın farklı evrelerini de görücez gibi

Sis ortamını beğendim.

Not: Bıktım şu gta grafiklerinin bahsedilmesinden, zaten grafikleri çok kötü bir oyundu. :x:

8 Beğeni