American Truck Simulator - 1.49 Güncellemesi [Ana Konu]

11 Beğeni

sonunda güzel bir adım.

4 Beğeni

Scania demo centerda umarım yakında gelir.

3 Beğeni

Güzel olmuş, bu güncellemeyle beraber yılbaşında duyurulan Paccar araçlarından herhangi birini oyuna eklerlerse daha güzel olur ama :smiley:

1 Beğeni

Güzel ekleme olmuş ve aşağıdaki yazıya bakılırsa sıradaki gelecek aracın ne olacağını anlayacağız belkide.

While the entire area has plenty of interesting bits to explore, we’ve decided to add an extra layer of excitement, a small Easter egg will be parked within the PACCAR Technical Center itself. We challenge you to keep your eyes peeled and see if you can spot this surprise.

2 Beğeni

beklenen araç ATS - Kenworth T680 2021 (ana konu)

@Ahmet_can_Emekli benim anketi ters köşe yapacak yazmadığım ihtimallerden biri de biz yeni fh derken gelecek araç scania super olabilir aynı zamanda ets2 1.49 blog yazısında scania demo centre gösterilirse yapboz tamamlanır, yayında SiSL tycoon gelecek demişti o da deneyim merkezleriyle bağlantılıdır.

1 Beğeni

Sanırım 1/2 gün içinde paylaşılır. Şuan 1.48.5 sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Bir bakındım, harita da gözle görülür bir şey yok. Kansas için alt zemin gelmemiş, bunun için ayrı konu açmaya gerek yok. Sanırım bu güncellemeyi kısa tutup, 1.49’da geçiş yapılacak, bilemiyorum.

ATS için 1.48.5 bakım güncellemesinin betası steamde başladı. Betalar kısmından şuan girilebiliyor.
Güncelleme detayları bu blogtaki bilgilerle aynı.

1 Beğeni
4 Beğeni
9 Beğeni

Bu güncelleme heyecanlı geçecek gibi…

6 Beğeni

Ay için baya uğraşılmış, gece atmosferi tekrardan tasarlanmış ve daha önceden bahsedilen gökyüzü HDR kalitesinde zengin ve canlı olacak. Tabii, bu halen çalışma altında.

4 Beğeni

gta 5 modlu ats geliyor galiba grafikler yakıyor arkadşlar beğendim

Yıldırımlar hoş

Ay’ın farklı evrelerini de görücez gibi

Sis ortamını beğendim.

Not: Bıktım şu gta grafiklerinin bahsedilmesinden, zaten grafikleri çok kötü bir oyundu. :x:

8 Beğeni

Aklıma farklı farklı şeyler geliyor… :slight_smile: Ayın evreleri olacaksa ?? Oyun şuanda’da sabit 21 Haziran’da geçiyorsaa… Bir takım mevsim hazırlığı mı yoksaa boşa mı hevesleniyoruz :smiley:

6 Beğeni

galiba 1.41 güncellemesinin son evresi geliyor arkadaşlar heycanlandım en sonunda grafikler harika sanki ateş ediyor

1 Beğeni

Yılbaşı yayınında öğreneceğiz her şeyi. Motor geliştirmesi her şeyi gösterecek.

4 Beğeni

selçuk abi bir yayında gelen güncellemeler sonraki gelecek şeylerin hazırlığı tarzı birşey demişti :stuck_out_tongue: mevsimler öyle yada böyle gelecek pavel 2 yıl önceki röpartajda söylemişti zaten getirmek istiyoruz diye. Altyapısını hazırlıyorlar işte böyle güncellemelerle. en sonki yayındada yılbaşı yayınında büyük bir sürprizimiz var tarzı şeyler gevelediler, bu sene o sene olabilir :melting_face:

4 Beğeni
3 Beğeni

Hocam önümüzdeki yıl mevsimler olmasa da, motor tarafında şikayet ettiğimiz bir çok sorunu çözecekler galiba 2024 te. İşte optmizasyondur, renderdaki sorunlardır,antialiasing , bazı sürüş deneyimleri için hazırlanan alt yapılar, texture kaliteleri gibi gibi.

5 Beğeni