American Truck Simulator - 1.48 [Ana Konusu]

4 Beğeni

Oklahoma için 1.47 düşünüyordum sonuçta küçük bir eyalet, yayınlanmamasının sebebi demek ki buymuş…

Devam ettiklerini bile unuttum California ile alakalı ses çıkmayınca. ATS sonradan çıktığı için gereksiz kirlilik yok daha rahat ilerliyor ETS 2’ye göre. Ana harita yenilenmese bile hala fena durumda değil ama ETS 2’de komple silinmesi gereken yol sayısı baya fazla.

1 Beğeni

Aynen, ben de unuttum. Oyuna gelecek her şey önceden ATS’de test ediliyor, dediğin gibi kirlilik yok, sade. Oyun deneme tahtasına döndü resmen. World Ambient Sounds, buna en yakın örnek. :slight_smile:

2 Beğeni

artık bitsin bu ızdırap
yani siyasi süreci diyorum
ats’yi değil :slight_smile:

3 Beğeni
4 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni

istanbul için benzer bir güncelleme gelmedikçe zaten suriyelilere araplara teslim olacak hiç gerek kalmayacak. scs işi biliyor.

ATS için gelen, elden geçirilmiş ve sahiplenilebilir araba çekicimi küçük gözümle izliyorum!:smiley:

2 Beğeni

Dallas’ın kuzey doğusunu ve Longview’in kuzeyi, gelecek olan bu güncellemeyi bu kadar çabuk beklemiyordum.

SCS Forum sayfasında 1.48 güncellemesinin open beta sayfası açılmış. Bugün geliyor o zaman demektir bugün gelmezse de yarın kesin gelmiş olacaktır.

4 Beğeni
7 Beğeni

Bunu anlayan var mı

Absmi?:face_with_monocle:
Ets2 için isviçre sıkıntı gibi a9 otoyol bloğu henüz gelmedi.
Bu arayüz güncellemeleride sanki birşeye hazırlık için çok daha basitleştirip sadeleştiriyorlar.Konsol?

Texas bende olmadığı için elle tutulur bir şey gelmedi 1.48’le. 10 küsür gb indirdiğimle kaldım :frowning:

Güzel olmuş, böyle şeylere ihtiyacımız var :smiley:

12 Beğeni

Güzel özellik scs kardeşimize tebrikler😃,ama ne eksik bilin bakalım lastik sürtünme sesi ve hafif duman eklenebilir.

2 Beğeni

vallah abs esp opsiyonunu 11. yılda getirmek on numara hareket :smiley:
işte bu yüzden istemedikleri hiçbir şeyi yapmıyorlar.
hayır unity’De uyduruk fizik eklentilerinde bile bu seçenekler her zaman vardır.
her sürümde bunları görmeye devam edeceksek güzel ama tadı kaçan bir yer için önemi yok çünkü şu an gelmesi ne kadar çok geride olduğunu yine hissettiriyor ve kızdırıyor. millet artık diğer simlerde normal fiziklere defalarca takla attıra attıra ilerliyor biz böyle bir sözde bir simülatör için abs esp opsiyonunu yeni görüyoruz.
döver misin sabaha mı saklarsın.
benim yaptığım uyduruk oyunda bile scsnin fiziklerinden kat kat iyi bir altyapı var :smiley: ocak-nisan arasında komple yeniden yazıldı sdfdsf

9 Beğeni