American Truck Simulator - 1.37 Güncellemesi [Ana Konu]

Yavaş yavaş araçtan indirmeye başladılar sürücüyü. Bakalım, çok büyük bi adım, özellik değil ama.

2 Beğeni

Akşam yayında çıkacak bilgileri vs. buraya atabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/B9BzN2mphkm/

Eğer açık beta yine yayın sırasında falan başlarsa zaten konuları hazırlarız. Vallah Tobii üstüne bir de bu güncellemedeki yenilikler iyi oldu benim için :smiley: ama bütün modlar iptal olacak dsfsfsf

6 Beğeni

Yayın açıldı!

1 Beğeni

Cam olayı da böyleee

5 Beğeni

yayın başladı ses motoru cidden yaramış peterbilt kullanıyorlar ses kayıtları eski olsa bile motorun sesini hissettiriyor. stok sesler böyle çıkıyorsa evr’nin seslerini düşünemiyorum

2 Beğeni

1.37 public beta seçebiliyoruz ama indirme işlemini yapmadı. steam kapatıp açtım ama yine olmadı

2 Beğeni

10 Beğeni

vallah olması gereken her şeyi yapmışlar ama şu an duymadan bişey diyemem ayrıca gelişeceğini ve modlama tarafını göz önüne alırsak ok :smiley: sal gelsin

4 Beğeni

1.37 seçme var lakin indirme yok gözüküyor :grinning:

Cam kapalıyken kafayı dışarı çıkarabiliyormuşuz.

Cam kapalıyken kafayı dışarı çıkarmak saçma keşke kapalı olduğunda çıkarma olmasaydı

Şimdilik öyle, bence tam sürümde kaldırırlar. SCS forumdan feedback olarak yazalım.

Ben betayı seçtim ama indirmiyor suan

herkeste şuan öyle

Fmod geldimi beta ile birlikte aynen şu cam kapalıyken kafa alayı bence olmasın acıkken olsun kapalı iken olmasın

@SiSL’ye sordum bu cam olayını;

3.4gb güncelleme geldi

1 Beğeni

Beta açıldı hadi hayırlı olsun

1 Beğeni

Hayırlı uğurlu olsun!

5 Beğeni