American Truck Simulator - 1.33 Güncellemesi

American Truck Simulator - 1.33 Güncellemesi
blog_ats_1_33_open_beta
American Truck Simulator’ın 1.33 güncellemesi açık beta olarak oyunculara sunuldu. ETS 2 için gelen çoğu özellik burada da yer alıyor ancak ATS’de yine bir fark var!

7 Beğeni

Yollar kapanıyor ve alternatif yollardan gitmemiz gerekecek…

3 Beğeni

ben gelcem 1-2 saate :smiley: sanayideki dükkanı su basmış bu gece rahat yok yav

1 Beğeni

evet bende fark ettim AI araçlar artık önümüzü kesiyor :smiley:

2 Beğeni

Geçmiş olsun 1-2 simuşçu bulda Edirne de yardım etsinler :frowning:

4 Beğeni

Allah kolaylık versin

2 Beğeni

Geçmiş olsun Hasan Reizzzz. Bu arada yol kapama olayı çok iyi olmamış mı sizce? Keşke ETS 2’ye de getirselerdi.

Gecmis olsun hocam allah kolaylik versin

Çok değişik birşey gelecek dedikleri şey bu muymuş? ‘‘Kapalı yol olayı’’

Yeni yol olayı (detour) dolambaçlı yol kavramı.

4 Beğeni

San Rafael’den Redding’e gitmek için yükü aldık ama Sacramento dolaylarında sürprizle karşılaştık. Mecburen en yakın olan yol sahil yolunu kullanınca da geç kaldık. :smiley:

1 Beğeni

Hasan abı cok buyuk gecmıs olsun dukkan sızın mıydı?
Bu arada Oregon a specıal transport rotaları da eklenmıs, Ats acısından gızel guncelleme

American Truck Simulator - 1.33 Güncellemesi [Açık Beta]

Detours olayı Pazar akşamı yayında söylenen farklı özellikti :smiley:

2 Beğeni

bu yol kapatılma olayı ets 2 ye gelmeli

gelir elbet ets ye gelen atsye gelir atsye gelen etsye gelir. abi kardeş kavgalı olmasınlar biriniz öncelik bi sonrakine sen öncelik kuralı

Ets2 ye 1.34 de gelır bence sonucta cıddı bır yenılık

3 Beğeni

Hatırlayanlar vardır, Hasan’ın Oregon yayınında toprak yoldan giderken önüne ceylan benzeri bir şey atlamıştı, dün gece Oregon sahil yolunda sürerken birden martı sürüsü gibi bir şey geçti önümden, çok denedim ama bi daha karşılaşmadım, bunun gibi bir özellik mi eklendi oyuna yoksa easter egg falan mı?

3 Beğeni

iyimiş :smiley: keşke videosunu görsek

1 Beğeni

Bende nevadada dağda giderken yola kuyruklu yıldız gibi bişey saplandı frenlemedim üstüne sürdüm tır ona çarpıp %100 hasar aldı videoya almıştım ama harika Shadow Play sağolsun video simsiyah ekran olarak kaydetmiş bidahada denk gelemedim çok uğraştım herşeyi denedim silip tekrar yükledim oyunu genede olmadı…