American Truck Simulator - 1.29 Güncellemesi

ben ats yi 29.50 ye almıştım 28 nisan da. şu an 59 TL. %50 zam olursa yine 29.5 dan satarlar. bence iyi fiyat.

1 Beğeni

Kesinlikle hiç düşünülmeden alınacak oyunlardan birisidir. Sürekli geliştirilen ve her geliştirmede kendine tekrardan aşık ettiren bir oyun. Bu oyunu aldığıma hiç pişman değilim. 2 yıl dolmadan oyun harika bir durumda. Bunun devamı da gelecektir.

bu oyunda single da multiye göre daha zevk alıyorum. gerek oluşan trafikten dolayı gerekse yeni gelen araçlardan dolayı. Multide pek kimse yok bomboş yollar sıkıcı oluyor.

Ets 2 ne kadar olcak peki ama bu 30 35 lira diyorsunda dlc siz full hepsi 35 lira olur tahmince

Ets yi bırakın ATS varken :stuck_out_tongue_winking_eye:

ATS aşktır. Gerisi heyecandır.

Yol biter Ats tutkusu bitmez.

Şu haliyle bile zaten ETS2 den kat be kat daha mükemmel ve güzel haritaya gösterilen özene hayran kalmamak elde bile değil

1 Beğeni

İyi ama Volvo Vnl yok ats de sırf o yüzden oynayasım gelmiyor volvo olsa ats yi bırakmam 2018 vnl la gelse bari volvo.

Volvo VNL & Freightliner & The Mack ve niceleri zaten yakın zamanda kazara The Mack gelirse ETS2’nin yüzüne bile bakmam + @HasanOfke Biliyor The Mack gelirse ne olacağını

2 Beğeni

Mackle ne anın var yav?

1 Beğeni

:smiley: Bundan 20 Sene önce tarlamızda bildiğim araçlardan bir tanesiydi o zamandan bu zamana takip ettiğim en sevdiğim model

1 Beğeni

Mack efsanede volvo vnl yeni kasası harika be en cok gelicek bu ikisini istiyorum. Başka bişey istemem :smiley:

Hangi modeli? Modunu yaptırt özel olsun sürelim :smiley:

1 Beğeni

Abi gelir. Hepsi gelir. Sabretmemiz lazım.

Şu ets 2 nin dorse takıldınmı bi tuşla arkasını kaldırma muhabetti olsa dorseyi aldıktan sonra ne biliyim direksiyon havaya kalksa park ettikten sonra stop ettikten sonra efsane olur gerçekci olur

1 Beğeni

Sen çok yanlış yerde yorum yapmışsın. Burası ATS. ETS 2 yan tarafta. :joy::joy:

1 Beğeni

Haklısın ama ATS de de olabilir bu muhabett sıkıntı şu artık ekran kartı almak lazım oyun geliştikce kasmaya başlıyor. Sanırım benim ekrantı değiştirmek zorundayım :smiley:

Ben komple yeni bir bilgisayar alıcam.

Bilmiyorum toplarsam 5bin tl bulur sadece ekran kartları pahalı 3bin tl :smiley: