American Truck Simulator - 1.29 Güncellemesi

standart yol kapama bu, sabit…

1 Beğeni

hatta resimlerde haritanın resmide var ve işaretlediğim yerde vardı kaza

Hiç görmemiştim

sen öyle diyorsan öyledir selçuk abi

sadece denk geldi gördüm arkadaşlarla paylaşmak istedim

haritanın bazı bolumlerıne bunlardan eklmıs sanırım yoktu normalde dinlenme yerine girerken bit table var orada

kapalı yol normalde yoktu gecenlerde baktıydım

yenı cop kamyonu sanırım ben hıc gormedım

kısa bir gizli yol

polis araçları hep yenılenmıs heyelanın oldugu yerdekı araclar felan hep degısmıs yenı polıslerden koymuslar

yol kenarlarına park eden aralbaar yenımı eklendı bılmıyorum ama yenı farkına vardım cogu yerde var bu olay

2 Beğeni

Beyler bişey sorucam şu basık şasi muhabetti yok mu yeniden yapsınlar abi. V1.29 oldu olacak artı bu basık midilli de herkim yapıyorsa sıkıntı var 6x4 6x2 de orta aksı kaldırdığımda camurluktan dışarı cıkıyor. Ve 6x4 arka aks kaldırdığımda aynı muhabett oluyor videolarda gördüm sıkıntı ben yapmıştım bi ara ama şuan yapamıyorum. Modu scs blnder import edemiyorum pmd olarak gözükmüyor çok değişmiş eskiden daha basitti. Nasıl import ediceğimi export edicem bilen varsa anllatsın.

1.29 beta sürümüyle ilgili şunu söyleyebilirim şu ana kadar oyunda 1.28 den kalma tır modlarını kullandım uyumlu dedi hata vermedi. Navigasyon ayarlarından tali yolları seçtim bol bol tek şerit yollardan gittim. Optimizasyon sorunu devam ediyor sanırım çok fps drop yedim. Yeni trafik araçları güzel olmuş. Yeni yollar ve kapalı yollara henüz girmedim.bu arada söylemeden edemeyeceğim ETS mi ATS mi deseler yolları ve manzarasından dolayı ATS derim. Çok hoş geliyor nedense Amerikan yolları bana.

1 Beğeni

1.29 tam surum ve dlc cıksın o zamn herşey ney olur oyun akıcılıgı ve fps durumu sımdıden bır sey dıyemeyız

1 Beğeni

Ben her zaman diyorum. ATS ETS 2 kadar geniş harita ve çeşitli tırlara sahip olsa ATS ETS 2’den daha fazla güzel olacak.

1 Beğeni

Katılıyorum sürüsüyle American tırı var bizim oyunda kendi içinde kullandığımız 4 tır var. mod olarak yapılanlar daha fazla. Keşke onları da ekleselerde daha fazla çeşit tırla yolculuk etsek.

ATS için duyurulan bu özellikler boşuna değil ayrı bir takım geliştiriyor Selçuk abi yayınlarda sürekli söylemişti ATS çıkışı öncesi kiralanan ayrı bir takım bu hale getirdi. Sırf araç sayısı yüzünden yazık ediliyor. Haritayı küçük sanıyorlar. Oynamadan yorum yapmamak lazım.

2 Beğeni

ets’nın ve ats’nın harta olceklemesı kaç abi

İkisi de aynı oldu. 1:20 ölçek var. İnsanların gözüne Amerika kıtası gelince birkaç eyaleti küçük sanıyor. Halbuki çok daha güzel yollar, atmosfer var. New Mexicodan sonra bazı düşünceler değişebilir. 2018 yılında da diğer kuzeydeki eyalet gelirse daha güzel görünür ama asıl sıkıntı iyi harita modlarının olmaması Vive Mexico çok güzel mesela…

ats ye çok fazla mod yapmıyorlar nıyeyse talep yok sanırım pek ets ye yapıyorlar hep modları felan

Yola çıkıp iş yapmaya başlayınca insanın aklına ne tırlar geliyor ne de başka bir şey, harita o kadar geniş ve ayrıntılı ki etrafa bakmaktan araca bakamıyorsun zaten. Multiplayer bahane edilerek alınmayacak oyun değil, hakediyor

1 Beğeni

ats nın etsye gore avantajı nereye bakarsan bak farklı heryer aynı degıl degısıklık cok oyunda ama etsde klasık hersey ats new mexicodan sonra farklı bir boyuta geçecegını dusunuyorum

oyun ucuz ya bulunur alınır milletin işine gelmiyor 10 lira vermiş almış ets2yi bu kadar…
zaten atsye baktığımız kemik kitle ortaya çıkıyor multiplayer uyumlu olduğunda ats alanlar değil daha çıkmadan ön sipariş veren çıktığında alanlar kemik kitledir lafı dikkate alınır :slight_smile: bu oyunlar laylom geçinenler için geliştirilmiyor

1 Beğeni

Şu oyun bir indirme girse :smiley:

26 sında ındırmler baslıyor ats 30-35 lriaya dusuyor