Alaskan Road Truckers - Ana Konu

Grafiklere çok takılmayacağız bu oyunda My Summer Car gibi önemli olan içerik olarak kullanabileceğimiz mekanikler önemli. Uzun süre bekledik ve bu içeriklere değmesini istiyorum.

1 Beğeni

Valla optimizasyon sorunu olmazsa oyunda çok bug olmazsa net atsye rakip. İlk izlenim çok önemlidir bence bir oyunda büyük buglarla çıkmazsa optimizasyon fena olmazsa, SCS’ye istediği gibi hareket etme şansını bırakmayacağını düşünüyorum. En azından ats ye çeki düzen verirler.

1 Beğeni

bravo bravo bravo

8 Beğeni
8 Beğeni

Valla aradığımız şey geliyor galiba. SCS rakip olacak bu oyun. İnşallah öyle umut ediyorum yani.

2 Beğeni
7 Beğeni

Şu oyun çıksın eğer becerebilirseler ats den daha iyi olacağı net :slight_smile:

Şirkette demo etkinliği yapılmış.

“They really dig the driving physics and the fact that you can do all sorts of things inside the truck, that the dashboard is interactive.”

Ciddi ciddi geliyor. Umut var.

13 Beğeni

Bu oyun nedense çok umut veriyor bana. SCS ye rakip olacak. Özellikle ATS’nin satışları azken bu oyun Ats ye baya baya rakip olacak. En azından SCS’nin bazı şeyleri erken getirmesini sağlar.

2 Beğeni

Rakip olsada rekabet olsa

1 Beğeni

Yanlış hatırlıyorsam beni düzeltin ama Mack lisansı olan bir oyun bu. Belli mi olur? Belki diğerleri de gelir. Ve oyun çıktıktan sonra geliştirilmeye devam ederler ise bu oyun SCS oyunlarını gömer benden demesi.

simulator değilde arcade olacak sanki, mudrunner snowrunner spintires gibi parçalı bulutlu hava verdi bana

çok garip gerçekten normalde tersi olur
ama oyun harbi geliyor

tamamı

16 Beğeni

Harbi harbi geliyor. Hadi bakalım.

1 Beğeni

100 kişiye sormuşlar, bir kamyon simülasyonunda hangi özellikleri isterdiniz diye aldıkları yanıtları tek tek işlemiş adamlar. Sürüş ve optimizasyon da başarılı olursa tamamdır, sabırsızlıkla bekliyorum :smiley:

6 Beğeni

Yapma yapmaaa içimde kelebekler uçuşmaya başladı :smile:

Off, bir de bu oyuna Esenler Otogar modu olacak efsane olur ya (!) :heart_eyes:

1 Beğeni

İsteyince yapılıyormuş demek ki. Yok onu yaparsak şurası şöyle olur falan dememek lazımmış.

1 Beğeni

Bide aşti otogarı misssss . Hep Esenler-Aşti seferi yapıp dururuz🤩(!) Şaka bı yana oyun güzelmiş. Çıksa da oynasak.

Forza’daki gibi hava yağışlıyken ekrana damlalar düşmesi güzelmiş resmen o havayı yaşıyormuşuz gibi his veriyor :smile:

1 Beğeni