Airport CEO "Havalimanı İnşa Simülatörü" - Ana Konu

Apoapsis Studios tarafından uzun süredir geliştirilen bir havalimanı inşa simülatörü var. Tycoon ve management türünde olan Airport CEO, 28 Eylül’de Steam yayınlanacak.
Airport CEO-steam-header

Erken erişim;

Modlama desteği de var. Hatta elitegamer0611 bizlere Türkiye modunu yapıyor. Türk havalimanlarında Türk şirketleri, restoranları, mağazaları vs. yer alacak. Çıktığında göreceğiz. Zaten kendisi yine geliştiricilerin yapmış olduğu yarışmaya katılmıştı.

Tycoon türünü sevenler ile birlikte sağlam bir havacılık simülasyonu arayanlara Airport CEO ilaç gibi gelecek!

4 Beğeni

Bu oyuna benzer bir oyun daha var SimAirport

Airport ceo gibi bağımsız yapım ama güzel bir oyun değildi bence birçok eksiği vardı eğitim denen birşey yoktu bu sebeplerden fazla da oynayamamıştım.Umarım airport ceo daha başarılı olur

SimAirport evet çıktığında hatta inceleme kodu vs. istemiştik Türkler anlasın vs. tanıtalım diye gerek görmemişti garip bir stüdyosu var. Ondan sonra ben de saldım kayboldu gitti. Airport CEO daha geniş anlaşılabilir.

@HasanOfke abi fiyatı hakkında bi bilgin var mı

$15.99 USD fiyatı var erken erişimde ucuz olacak 56 tlye denk geliyor ama sanmıyorum başlangıçta böyle bir oyun bu fiyatı koyacaklarını

@HasanOfke teşekkür ederim abi

Türkiye Fiyatı net 31 tl olur hele de dediğin kişinin modlaması olacaksa alıyorum

Bu akşam oyun çıkıyor. :slight_smile: Türkiye modu da yetiştirilmeye çalışılacakmış.

Güzel oyun olacağa benziyor

Çıkış yaptı. 22,50 TL

1 Beğeni

Türkçe inceleme & oynanış videosunu ne zaman yayınlarım?
Hafta sonunu Forza 7 ve buna ayırıyorum. Tycoon olunca odaklanmak lazım. Bİraz oynayıp ilk videoyu çekmek istiyorum. Ama 1-2 saat oynamamı tavsiye ettiler.

Bugün girdim biraz oynadım mevzuyu çözdüm. Çok iyi ayrıntılar var sadece inşa değil sonuçta yönetim mantığı güzel oturtulmuş zaten girerken sanki cidden şirket kuruyormuş CEO olmuşuz vs. :smiley: gibi hissediyorsunuz.
Başlangıçta havalimanı yerini seçmek hoş.
Yalnız bilgi gerekiyor. Oynaya oynaya kurcalayarak çözülür. Saatlerce gömülmesi gereken bir simülasyon olmuş.

1 Beğeni

Oyunu oynayanlar var mı nasıl almaya değer mi alıcamda emin olamadım :smiley:

Salı gününe videosunu yetiştirmeye çalışıcam. Bekle görürsün. Hatalar düzeltilmeli zaten bu tür oyunlarda artık aceleci davranmamak lazım.

Testlere devam ediyorum. Zor ve keyifli… :smiley:
İnşa süreci çok kapsamlı hani Project Architect kadar olmaz falan derseniz olmuş derim :smiley:

2 Beğeni

Pislik içinde kaldı nasıl temizleyecez? :smiley:

1 Beğeni

Oyun baya güzele benziyor hoşuma gitti gibi videoyu bekliyorum :slight_smile:

Pek izlenmeyecek ama yarın akşam 20.00’de Airport CEO oynayacağım hem keşfederiz hem öğrenirim Twitch

@HasanOfke bey youtube da Türkçe oynanış vs hiçbir şey yok. Sizden ricam Türkçe çekmeye başlaya bilir misiniz?

Başlayacam da bu Gold Rush, MudRunner araya girdi aklımda bizim elitegamerı takip ediyorum :frowning:

gameplay mantığında videolar aşırı vakit alıyor lanet olsun hiç sevmiyorum

+++ hatta bu çıktıktan sonra Sim Airport bile gönderildi :smiley: adamlar rekabet etmek istiyor o bile yüklü girdim baktım