AgroTv - Tarım ve Hayvancılık Hakkında Her Şey

Tarım ve hayvancılıkla ilgili bilgi edinmek, bir şeyler öğrenmek hoşuma gidiyor. 15 Aralık 2019 gecesi yayın hayatına başlayan AgroTv ise bu kanallar arasında favorim olmaya başladı. Belki benim gibi bu konulara meraklı arkadaşlar vardır diye kanal hakkında başlık açmayı düşündüm. İlginç programlar vs. olduğunda buradan gün ve saat bildirimi yapabiliriz. Kanal canlı olarak youtube üzerinden de izlenebilmekte.

AGRO TV

Web Sitesi
Instagram
Facebook
Yotube

UYDU ADI: TÜRKSAT (42.0 E)
ALIŞ FREKANSI: 12.458 MHz
POLARİZASYON: DİKEY (V)
SEMBOL HIZI: 30.000 ksps
FEC DEĞERİ: 3/4

4 Beğeni

Tam babama göre bayılır böyle şeylere :smiley:

1 Beğeni

Yayınlanan programlar güzel gibi geldi bana.Bu kanalı merakda ediyorum ama kablo tv’de olmadığı için izleyemiyorum maalesef.Ama kanalla iletişime geçip sordum kablo tv’ye başvuru yapmışlar.6 aylık bir güvenlik soruşturması varmış sonrasında yayına başlıyacaklarmış.

1 Beğeni

feyz çiftliğinin ilk bölümünü izledim de diğer çiftliklerden bir farkı yok işçilere ve ortama baktığımızda :smiley: istesen de bazı konularda kurumsallaşmak bir standartı getirmek düzen sağlamak zor çünkü Türkiye…
adamın sadece kafası açık ve ıvır zıvır şeyleri iyi biliyor o da istiyordur dışarıdaki gibi bir ortamı ama ülke ortada
insanlar çaresizlikten çalışmak zorunda ve yaşam standartlarını hepimiz biliyoruz
her işte aynı karmaşa düzensizlik var katlanamıyorum görmeye bilee o dereceyim

2 Beğeni

Youtube yayınlarına başladılar en azından oradan bakılabilir.

şu anda da feyz çiftliği bölümü yayınlanıyor :smiley: canlı yayın

Bir zamanlar “MakineTV” vardı hem çiftçilik hem ekskavatör bazen çekiciler bazende traktörlerin videolarını yayınlanıyordu TV+ 'a geçince bir türlü bulamadım Hayırlısı olsun bir şekilde izlemeyi deneriz :smiley:

1 Beğeni

Aynen benim de favorimdi kahvaltıda falan açardım :grinning: TV+ geçti demek bayadır gözükmüyordu.

2 Beğeni

Bir ara MakineTV yayınları durdurdu diye okumuştum ama epey oldu son durumu bilmiyorum. Bereket tv de kapandı oradaki kadronun büyük bir kısmı AgroTv’ye geçmiş. Belki MakineTV’deki programlar da yakında buraya kaydırılır.

1 Beğeni

Yok hocam ben TV + a geçtim. Artık komple yayın akışı bitti diye biliyorum.