Açılışa Özel: Car Mechanic Simulator 2018 Çekilişi

Optimizasyon ile alanında monopol bir oyun olmaya devam edecek…

Oyun yeni çıktı ve eski serisi olan 15 sürümünü oynadım o bile güzeldi ama bu sürümde oyun biraz daha ayrıntılı olmuş ve grafikler biraz daha gelişmiş inşallah çekilişi ihtiyacı olan kazanır

Bir aracın önemli parçalarının neler olduğunu nerede olduklarını oldukça basit biçimde bize öğreten, başlayınca sonunun gelmediği, keyifli vakit geçirten CMS 2015i oynamıştım. İnşallah 2018 versiyonunu da oynama şansım olur.

car mechanic simulator 2018 süper bir oyun

Oyun kendi dalında çok iyi ,lisanslar ile birlikte daha güzel bir oyun oluyor.

Mükemmel bir oyun ve ondan da mükemmel bir inceleme videosu. Teşekkürler. :slight_smile:

2015 oynadım sadece alıcaktım ama spintires mudrunner bozdu :smiley:

Kar Mekanik Simıleytır İkibinonsekiz Şeqil LeN.

Güzel oyun daha önce cms15 oynamıştım fazlasıyla değişiklikler var cms18 de merak ediyorum

my summer car ı oynamıştım çok hoşuma gitti inşallah buda öyle olur video çok güzel emeğine sağlık abi :sunglasses:

Çekilişe katılım sona ermiştir. Sonuçlar yarın açıklanacak.

4 Beğeni

Car Mechanic Simulator 2018 çekiliş sonuçları açıklanmıştır.
Çekilişi Kazananlar:
1-) AnilGamer
Yedekler:
1-) erenkilic318

@AnilGamer Bize özel mesaj yoluyla ulaş.

5 Beğeni

@AnilGamer geri dönmediği için hakkını kaybetti. @erenkilic318 şu andan itibaren 1 hafta süren var geri dönmeni bekleyeceğiz. Dönmezseniz de tekrar çekip birine vereceğim. Bu kadar saçmalık olamaz. Yaptığımıza pişman ettiler. Zaten bir daha da burada herkese açık çekiliş olmayacak. Takip eden gelsin kardeşim…

7 Beğeni

@erenkilic318 lisans anahtarını aldı. İyi oyunlar Eren… :slight_smile: