Açılışa Özel: Car Mechanic Simulator 2018 Çekilişi

Meslek lisesinde motorlu araçlar teknolojisi okudum atölyede CMS 2015 i oynardık arkadaşlarla bize baya faydalı oluyordu meslek hakkında.Araba parçalarının yerini öğretmede bana çok şey kattı 2018’i oynamayı çok isterim.

Cms 15 oynamıştım ve aşırı zevk almıştım bu oyundanda aynı veya daha fazla zevk alacağıma eminim :smiley:

Bu oyun benim hayatımda gördüm en iyi araba tamir simülasyonlarından biri almaya değer çekiliş çıkmazsa oyunu en yakın sürede almaya çalışacağım şimdiden teşekkürler

Valla herşeyden çok animasyonları hoşuma gitti videolarını izledim baya güzel bir oyuna benziyor kesinlikle oyunu almak istiyorum.

Bu oyunu ilk Car Mechanic Simulator 2015’te deneme fırsatım oldu. Bir araba gelmişti malum biz de tamirciyiz arabayı bakıma aldık bütün parçaları felan değiştirdik bir parça kaldı o parçayı da öyle bir yere koymuşlar ki tekerleğin arkasında kalıyor 1-2 gün boyunca o parçayı aramayla uğraşmıştım hey gidi günler :smiley: Car Mechanic Simulator 2018 duyduğuma göre optimizasyon sıkıntısı varmış bu sorunun çözüleceğini umuyorum 2015’e göre bu sene ki CMS18 daha güzel yapılmış

CMS serisinin her oyununu oynadım, henüz 2018’i almadım. Fakat Hasan’ın videolarından gördüğüm kadarıyla çok güzel olmuş. Umarım bana çıkar.

Car Mechanic Simulator 2015 i yeni aldım çok hoşuma gitti 2018 daha güzeldir diye düşünüyorum oynamak isterim :smiley: bakarsın bize çıkar neden olmasın.

Car Mechanic Simulator 2015’i oynamıştım bu oyunu da videolardan izliyorum gayet eğlenceli gözüküyor. Tamirci olmak isteyenlerin oyunu :slight_smile: Bu oyunu ben istiyorum bana çıkar umarım :slight_smile:

CMS 2015’i uzun saatler sıkılmadan oynadıktan sonra gözümü CMS 2018’e çevirdim :smile: :slight_smile:

Ulan varya herkes edebiyat öğretmeni gibi yazilar yazmış, paranin gozunu seveyim :joy: tum konularda boyle imlaya dikkat edip yazsaniza olm :sunglasses:

4 Beğeni

2015 sürümü mevcut ancak zamanla sıkılıyor insan. 2018’inde de oldukça güzel özellikler varmış. Denesem fena olmaz. :slight_smile:

bana göre bu oyun çok güzel ama kendi yaptığımız araçların denerken bir yere çarptığımızda hasar alıp fiyatı düşseydi çok güzel olurdu

**

Çekiliş bu gece yarısı 00.00’da sonlanacaktır. Sonuçlar yarın gün içerisinde açıklanır.

**

3 Beğeni

Araba hastası biri olarak böyle bi oyuna sahip olmak muazzam bisey umarim cekilis bana cikar :relaxed::relaxed:

güzel oyun :rofl:

CMS 2015’i de oynayan birisi olarak söyleyebilirim ki CMS 2018’in üzerinde gerçekten çok emek var. Görevlere eklenen hikaye modu bizi oyunun içinde daha çok hissetmemizi sağlıyor. Grafiklerin yenilenmesi ve oyun içi çeşitliliğin artması da cabası.

Oyun umarım CMS 15’e göre daha fazla detaylandırılmıştır.

Bir otomotiv mühendisi olarak CMS 15 e göre çok daha güzel ve cok daha detaylı olmuş. İlk çıkan CMS 12 ydi galiba ona baktığımız zaman oyun bir hayli gelişmiş. CMS 18 de harika detaylar var. Cms 18 i daha once oynamamis olmama ragmen videolardan izledim ve Otomotiv e ilgi duyan herkese oyunu tavsiye ederim. Umarım oyun bana çıkar da oynayabilirim

çıkarsa bilgisiyar kaldıracakmı bakalım bi

Çekilişe katılmak istiyorum inşallah doğru yere yazmışımdır İhtiyacı olana çıksın :slight_smile: