Açılışa Özel: Car Mechanic Simulator 2018 Çekilişi

videodan izledim çok iyi bir oyuna benziyor

Oyun çok gerçekçi fakat arabalar lisanslı olsa tadından yenmez.Özellikle Fiat,Ford,Volkswagen,Renault gibi Türkiye’de yoğunlukla gördüğümüz arabalar olsa daha iyi olur.

Selam Bu Oyun Giderek Kendini Aşıyor Ünlü Markaların Lisans Vermesi de Bunu Gösterir Kalite Açısından.

Bir önceki neslini severek oynamıştım bu neslini de inş. sizler sayesinde oynama fırsatım olacak

CMS ye başlamak için bir sebeb olabililr pek arabalarla işim olmaz ama şans vermek istiyorum yeni pc ile

Bu Oyunu Çok Seviyorum Crack İndirdim Ama güncellenmiyo ve Orjinal Olmadığı için kasıyo sistem gereksinimlerim yetiyor

CMS 2015 de dükkanı geliştirecez diye ne kadar çalışmıştık amma :slight_smile:

1 Beğeni

bu oyunu uzun zamandır youtube da görüyorum merak ettiğim bir oyun çıkarsa oynarız

Simulasyon oyunlari bizim isimiz, nerde amelelik, tamircilik, tircilik orda biz =)

Okadar çekilişe katıldım bir şey kazanamadım nasip allahım verir elbet… :cry::cry::cry:

Bu oyunu’nun 15’ini oynamıştım güzeldi inşallah bunuda oynayabilme şansım olur :slight_smile:

Bu oyunun 14 ve 15 numaralı versiyonlarına sahibim. Yasal olmayan sürümün ise updatelerini sürekli bir yere toplayıp herkese yardımcı olmaya çalııyorum. Şu an tek eksiğim bu oyunun yasal sürümü.

oynadım optimizasyon beni hiç mutlu etmedi, laf olsun diye katılıyorum :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

CMS15’i bir süre oynadım, parasını hakeden keyifli bir oyun idi. Araba söküp takmak insanı rahatlatabiliyor :slight_smile: Ancak özellik olarak yetersizlik hissi veriyordu CMS15, 18’de bu eksikliği büyük ölçüde giderip yeni şeyler eklemeleri gayet hoş olmuş.

Bence araç tamiri üzerine yapılmış en iyi simülatörlerinden biridir.

oyunun serisiin hiç oynamadım videolardan gördüm güzel oyuna benziyor çıksada oynasak :smiley:

Daha önceki sürümlerini oynamadım oyun grafik ve oynayış bakımından güzel görünüyor.

CMS 14 ve 15 i oynayacak biri olarak 18inde yorumları ve oynanış keyfi beni meraklandirdi. Oynamaya değer bir oyun olduğunu düşünüyorum

Daha önce hiç oynamadım. :frowning: Ama çok hoşuma gitti. Şahsen simülasyon oyunları seven biri olarak bana çıkmasını isterim ve inanıyorum ki bu oyun çok tutulacak. :slight_smile:

Car mechanic serisini hiçbir zaman oturayım saatlerce oynayayım diye oynamadım ama cms 18 çok hoşuma gitti. Sanırım ilk olacak bu :slight_smile: