Açılışa Özel: Car Mechanic Simulator 2018 Çekilişi

Mp’de çalışır mı ? :smiley:

İlk CMS15 i oynamıştım gayet başarılıydı . Sıra CMS18 de Hadi Hayırlısı!

Bu oyun sayesinde arabamda oluşan arızaları çözmeye başladım :slight_smile:

Bu incelemeyi 2015 için yazmıştım yüzlerce saat oynadım tüm dlc leri aldım en azından ana oyun çekilişle çıkarsa tadından yenmez dlc leri tamamlarım.
İndirimli fiyatına göre muazzam zevk alınan bir oyun zamanında Discovery Channel’da OCC,Chip Foose,Car Expert Onno Usta ve benzeri programları saatlerce izleyenler büyük zevk alır.2014 Oyununa göre devasa değişiklikler beklemeyin,telefonla sipariş gelme olayı güzel olmuş yaşayan dükkan havası veriyor.İstediğin aracı dükkana çekiyorsun tatlı bir kargaşa oluyor ama çok dakik daha rastlantısal olmalı.Bazı mantıksızlıklar yok değil krank milini değiştirmek için pistonları sökmemizi istiyor pistonun önce çıkması imkansız ve bunun için tüm motoru söktürüyor ama yağ haznesini önceden boşaltmadan çıkarıyor herhalde yağ o esnada buharlaşıyor :slight_smile: Oysaki yağ değişim aparatı var.Birde adamlar hiç kasmamış madem yaptın boya atölyesine zımpara makinesi koy ne bileyim kaynak makinesi,keski vs olsun nanometrik detayla işleyelim demiyorum madem bunları ham modelledin kullandır.Yinede 10 tl ye çok eğlenceli kesintisiz 3 saat elde ettim.Bu oyunu sevenler Monster Garage oyununada bakabilir çok eski bir oyundur.

Hiç oynamadım ama gördüğüm kadarıyla oyun güzele benziyor :smiley: Katılıyım bari :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

katılıyorum oyunun videolarini izliyorum bi para biriktirip alamadim oyun cok guzele benziyor

Eğitici ve Öğretici bir oyun.Araçların teknik detaylarına kadar bilgi sahibi olabiliyoruz.Arabaları seven biriyseniz kesinlikle öneririm.

Sizin youtube kanalından izlediğim kadarıyla oyunu çok begendim. Videolarinizi izleyerek araç parcaları hemen hemen ne olduğunu ogrenmiş oldum. Bana çıkarsa oyunu oynadığım sürece hemen hemen herşey öğrenmiş olurum.

Cms’yi daha once hic oynamamistim ama arabalara ilgim oldugundan ve gameplayleri hosuma gittiginden dolayi bu oyunu oynamak istiyorum.:relaxed::relaxed:

CMS18 gördüğüm en kapsamlı araç simülasyon oyunu, dilerim ki o motordan yağı boşaltmak bana da nasip olur :slight_smile:

eski sürümlerden birini oynamıştım ve eski tamirhanede geçirdigim günler aklıma geldi oyunu oynamak kısmet olmadı ama çekilişte bana çıkarsa inş bunuda oynamak kısmet olur özellikle gerçekçi kendimi eskisi gibi tamirhanede çalışıyor gibi his ettirddi

En son 2015 sürümünü oynamıştım ondan sonra diğer oyunları alamadım şimdi 2018 sürümünü oynasam ne güzel olur SimülasyonTürk’e selamlar

CMS 15 Yada bu CMS 18 OYNAMADIM video incelemesi seyrettim sıkça oynanabilinen bir oyun değilde sadece boşa vakit harcayan oyun yaratılmış,
18 yaşın üzerindeki oyuncular için biraz bilgi sahibi yaratır,
oyundaki eksik bilgileri Hasan zaten belirtmiş
MP olsa birbirimize çıkma parça satma olayı falan iyi olurdu yani,
ama biz TÜRK’lerin isteği bitmez.
Şanslı arkadaşa bol eğlenceler olsun diyelim.

1 Beğeni

bende 2015 olduğu için yenisini almak gereksiz olduğu için katılıyorum.

Bende CMS 14’ü oynamıştım en son bitirdim indirime girip fiyatının düşmesini bekliyordum almak için. Kazanacak kişiyi şimdiden tebrik ediyorum…

@HasanOfke Öncelikle hayırlı olsun abi :slight_smile:
Hafif bir optimizasyon sorunu var.Daha önceki oyunlarına göre bayağı bir gelişme var.

Simulyasyon Parkın açılışı şerefine böyle bir hediye çekilişi çok güzeldir.

Bu oyunun videolarını izleye izleye tamirci oldum neredeyse. Birde oyunun kendisini oynasam otomotiv şirketi kurardım artık. :joy::joy:

1 Beğeni

CMS 18’İ araçlardaki mekanik aksamları öğrenmek için kazanıp oynamak istiyorum… Ayrıca simülasyon oyunlarına fazlaca ilgim var. Türkçe dil desteği olması da ayrı bir sebep… Umarım kazanırım… Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :smiley:

Ailenize katıldım. :heart_eyes: