Açılış Metni - SimülasyonPark nereden çıktı?

Oynayanlar ana konusunu vs. açabilir. Yeni oyunu ben de oynamak istiyorum ama fırsat olmuyor. Yani her şeyi ben açarsam itici olur. Sonuçta insanların kolaylıkla konu açması, içerik paylaşması için burayı kurduk. Çok hızlı olmasın diye açmadığım bir sürü konu var.

kusura bakma hocam konuyu nereden açacağımı bilmediğim için yazma gereği duydum… Daha önceleri çok fazla forum üyeliğim olmadığı için raconu bilmiyorum pek… Facebook’ta fm ile ilgili gruplar sayfalar falan var ortalık yıkılıyor… Hikayesini paylaşanlar maçları paylaşanlar goller tartışmalı pozisyonlar genç yetenekler falan derken kıyamet bir etkileşim oluyor…

Spor için bir alan yok. Management, tycoon tarzı oyunlar arasına alabiliriz. Ama şimdilik Dinlenme Tesisinde açılabilir.
https://www.park.simulasyonturk.com/c/dinlenme-tesisi

Başka oyunlar da katıldığında taşırız.

konuyu açtım, teşekkür ederim…

Spor oyunlari icin “soyunma odası” diye bölüm olusturulabilir.

1 Beğeni

daha kısa ve vurucu bir şey lazım? :smiley: nba vs. zart zurt şeyleri dahil edelim

Spor Salonu ?

1 Beğeni

Olimpik :thinking:

Skorbord nasıl hocam ?

Daha anlaşılır, kısa hemen aklına spor gelecek bir şey lazım :smiley: ben pek ilgilenmediğim için gelmiyor. Spor Salonu iyi fikir, Soyunma Odası da iyi fikir fakat alakasız kaçabilir.
Birkaç tane daha yazarsanız iyi olur.

Bu arada ingilizce siteyi hazırlıyorum.

++ olarak
Biliyorsunuz gerçekte olan araç videoları vs. yani simülasyonunu oynadığımız şeylerin ana konuları lazım. Eskiden sitede
Gerçekte Çiftçilik diye bir kategoride gerçek çiftçilik videolarını vs. paylaşıyorduk.
Şimdi Simülasyon Kulübünde yaptığımız şey aslında o yüzden böyle ana konular açmak lazım.

Sadece oyun olmayacağını söylemiştik aksi halde oyunla ilgilenmek aptalca olacak.

1 Beğeni

Güzel bir buluş olmuş daha mantıklı:D

İskele kategorisi açıldı. Ayrıca Spor Salonu diye bir kategori açılacak.

Malumunuz artık forumla ilgilenmiyoruz ortalama sayfa görüntüleme sayısının yarısına an itibariyle SimülasyonPark ulaşmış durumda :slight_smile: 1 ayda başardık. Tabii çok reklam etmeden ses etmeden kendi aramızda bunu halledelim istedik. Tabii durum böyle olunca ilerleyen dönemlerde şaşırtan sonuçlar gelebilir. Herkesin yazma, okuma şevki var. Tabii bir de paylaşma…
Yılbaşına kadar muhtemelen daha birçok kişi aramıza katılacak var olan sayfa görüntüleme sayısı da katlanacak. Sadece emin adımlarla yavaş yavaş gitmeliyiz.

4 Beğeni

forum kapansa da olur artık gereksiz database kirletmeye gerek yok bence

İlk zamanlar her konuyu okuyup tartışıyorduk. Hatta sıkıntıdan, belkide, yeni konular açıyordu fakat son durumda çoğuna yetişemez oldum.

Okuldan o okuldan … :joy:
Ben bile yetişemiyorum artık akşam gelince birikmiş oluyor .

1 Beğeni

Gayet hoş bir ortam olmuş burası. Temiz, ferah ve şık. İnsanın gerçekten okuyup yazası geliyor. Elinize sağlık.

1 Beğeni

Reddit havası var ama harika olmuş. Farklılık yaratmak güzeldir.

2 Beğeni