6.0 tasks(görevler) halen görünmüyor bi̇lgi̇si̇ olan varsa yazsin lütfen

6.0 Güncellemesini yaptım ama halen görevler görünmüyor bilgisi olan lütfen paylaşırsa sevinirim :frowning: :rage: :rage: :rage:

Hala düzeltilmemiş . Bir sonraki güncellemeye kaldı bendede görünmüyor tasklar

ne saçma güncelleme yapıyorsun düzelt oyunun önemli özelliği bu yeni harita yapana kadar hataları düzelt oyundan soğutuyorlar adamı :rage:

Bildiğiniz sürekli yağmur yağdırma modu var mı? Devamlı yağmur yağsa güzel olucak sanki :slightly_smiling_face:

O taskların gözükmemesi normali öyle bence. İlgili noktaya gidip görevi kabul edersen çıkıyor yani bir nevi yapılacaklar listesine eklemek gibi oluyor. O noktalara gidip kabul ettiğim için bende tasklar bölümünde gözüküyor oradan görevleri açıp öncelik verebiliyorum veya kapatabiliyorum.

3 güncellemede düzeltmişlerdi save hatasını hep aynı yerden başlatıyordu herşeyi geri alıyordu o yüzden beklemekten başka şansın yok sanırım

Keşke senin dediğin gibi olsa ama ne yazık ki öyle değil 5.0 güncellemesinde gelen bir hata ve 6.0 düzelecek dendi ama bir şey değişmedi artık 7.0 1 veya 2 aya gelir o zamanda düzelir mi garantisi yok

Aynen oyun güzel olmasa silerim de güzel yapacak bir şey yok bekleyeceğiz :smiley: