2K24 Turkey Map

linkten indirdim fakat versiyon 1.50 olarak çıkıyor bilginiz olsun

sorun yok son link 1.51

ama oyunun içinde mod listesinde 1.50 gözüküyor ve oyundan atıyor maglesef
prefab klasöründeki manifesttende baktım versiyona 1.50 olarak gözüküyor bir konrol edin bence umutcan bey
zaten son linkten indirdim

doğru yaptıysanız oyundan atmaz test bizzat kendim test ettim bir sorun yok, tüm harita dlc leri gerekli .

umutcan merhaba şimdi eski 1.50 sürümünde bazı sorunlarım vardı benim sehir içleri arada drop ve fps düşüşü oluyordu bazı araç modlarındada aynı şekil bu haritadanmı kaynaklı? yani optimizasyon mu kötü haritanın yada ets2 mi optimizasyon yok?

Yapılan tüm modlar fps düşüşü yada droplanmalara sebep olabilir buna harita da dahil başka modlarda, bu yüzden deneyerek test edebilirsiniz. Biz elimizden geldiğince sorunları düzeltip daha optimizeli yapmaya çalışıyoruz, ama halen en iyi düzeyde değil haritada fps sorunu sadece ankara’da var. istanbulda kısmen.

Tamamdır teşekkür ederim dediğim gibi modlardanda olabilir ama hiç mod kurmadan sadece harita modunu kurduğumda bile aynı ama olsun zamanla düzelir zaten oyunda’da optimizasyon yok

1 Beğeni

yol üzeri tesisler için yeni modellerimiz.

6 Beğeni

1.51 için otobüs modu var mı acaba ?

@umutcan usta bolu girişte ( bolu keşfedildi yazacak yerde ) oyundan atıyor. Kurulumla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü başka yerde bir sıkıntı olmadı şu ana kadar. Sıkıntı nedir sizce?