21 Haziran Yaz İndirimleri Geldi ! Ne Almayı Düşünüyorsunuz

Merhaba sevgili abilerim ve kardeşlerim biliyorsunuzki steam her yıl geleneksel olarak yaz indirimi yapıyor. bu yaz indirimleri türkiyede 21 haziran perşembe saat 20:00 itibari ile başlaması ön görülmekte size sormak istediğim soru şu yaz indirimlerinde almak istediğiniz veya alacağınız oyunlar hangileri veya dlc ler hangileri

Bknz: Ben babama hediye olarak ets 2 schwarzmüller dlc sini alacağım tek eksiği o birde american truck simulator ve tüm dlclerini alacağım ayrıca kendimede ats’nin new mexico dlc sini alacağım daha sonrasında almayı düşündüğüm oyun omsi 2 veya daha farklı türlerdeki oyunlardan biri

iyi sohbetler :slight_smile:

Oynamak istediğim,merak ettiğim çoğu oyuna sahibim; ama yine de steam hesabıma bir 200 tl atıcağım, Moonlighter,Celeste,Wonder Boy: The Dragon’s Trap,Dark Souls III Season Pass gibi oyunları almayı planlıyorum…

The Witcher Trigoly, The Witcher 3 GOTY, Q.U.B.E. Bundle, Metro Redux Bundle (tam emin değilim korku öğeleri beni yok eder), Grand Theft Auto Collection, Far Cry 3 ve Rainbow Six: Siege.

Belki:
Fallout 3, Fallout New Vegas ve Fallout 4, TES V: Skyrim, Cuphead, LA Noire, Manhunt,Mad Max, Mafia II vs.

Wishlist

(https://store.steampowered.com/wishlist/profiles/76561198395976153/#sort=name)

bakmak lazım :smiley: bus simülatör 18 olabiliir

Arkadaşlar ilk 1-2 saat alışveriş yapmamanızı öneririm. Sistemin yoğun olacağından sıkıntılar yaşanabiliyor!

Bu arada bir şey almayı düşünmüyorum şimdilik :slight_smile:

aynen geçen sene babamla kendime csgo alıyordum kendi hesabım vac yediği için yeniden farklı bir hesaptan hem babama hem kendime alıyordum yalan değil 2.5 saatte alamadık

Valla şu an alacağım almayacağım ne kadar oyun varsa istek listesine ekledim. Akşama indirimlere göre bakacağım artık. TheHunter Call of the Wild, Cities Skylines: Green Cities ve X Plane 11 şu anda indirim durumuna göre listemde öncelikte…

Arkadaşlar ben de tam bu konuyu arıyordum:) Hazır indirim gelmişken F1 oyunlarından birini alayım diyorum, hangisini tavsiye edersiniz. F1-12 ve F1-15 daha iyi deniyor ama… Sizin de fikirlerinizi alayım. Teşekkürler…

F1 üstadı bir arkadaşım tek yıllardaki (2015-2017…) çıkanları tavsiye ediyor … ee haliyle 22 tl idi sanırım … 22 tl olan f12017 yi alabilirisn

Age of empires 2 hd

Red alert 2 neden steamda yok?

Pubg
Bus Simulator 18
Ets 2 Italia Dlc
Fernbus

bunlardan birini alayım diyorum ama hangisini alayım bilmiyorum. 21₺ cüzdanda var.

Italya DLC olabilir geri kalma DLC lerden

Quantum Break
Life is Strange aldım şimdilik.

Güzel hikaye tabanlı ve tercihi olarak Türkçe olan oyunları arıyorum.

Ben ets2 alcam

Assetto Corsa aldım (full paket 49,92) şu an yükleniyor. ETS 2bir kaç kalan DLC aldım. Fernbus hala çok pahalı, F1 düşünüyorum, bilemedim…

Hiç bir şey almayacaktım ama girince dayanamayıp planet coaster aldım belki tom clancys ghost recon ile gta5 alırım bu senelık yeter…

güzel oyun acık dünyası ile bende dün aldım. sagolsun kablo net 50gb indirirken baglantıyı kesti durdu.

zaten bırcok oyunu boyutundan almıyorum indırıken canımı sıkıyor 2.5 mb ıle bununda trailerı gormustum hosuma gıtmıstı o zaman bekletmıstım bakalım artık… benımde kablo net bu gune kadar arıza kesıntı olmadı nazardan korusun :pray:

Ets2 ve cargo bundle ve turkish boya paketi aldım

Harita DLC lerinide sonbahar indiriminde dördünü tek pakette alacam