2020 Yeni Man Lion Truck

Bir Mancı olarak tipini aşırı beğendim.Zaten bayadır değişmesi gerekiyordu. Sizce nasıl görüşleri alalım.

10 Beğeni

Torpido ve direksiyon kısmı dikkatli bakılırsa f max ten alıntı yapılmış

vag grubundan esintiler var zaten vag grubuna dahil ama yine de hoş olmuş

Dışı güzel yine ama içini pek beğenmedim. Bu aşırı dijital gösterge tasarımı biraz itici geliyor bana. Sanırım alışmak gerekecek…

İçi epey değişmiş ama dıştan bakınca euro 5 euro 6’ya sanayi de makyaj yapmışlar gibi.

Sohbet Muhabbet altındaki görüşüm idi :arrow_right:

"Gözüm alışana kadar biraz değişik gelebilir ancak çok sürmez :smiley:

Tasarımsal olarak bazı klasikleşmiş tasarımları bir kenara bırakmış.

Örneğin XXL kabinlerdeki üst yatak camı… Erhanlar’da çalışan bir abimiz 90 ile gidince rüzgar sesinden şikayetçiydi 2016 model aracında…

Düz devam eden konsolu şoföre dönük bir biçimde tasarlanmış ve diğer kardeşlerinin arasına tekrardan katılmış.

Yeni gelen özellikler var tabii ilk göze çarpan Sürücü Kapısında “Easy Control” butonları yer alması…

4lü flaşörler-Arka kabin aydınlatması-Tahminimce kapı kilidi aktif halde iken ışıkların yanması veya belli bir süreden sonra kendini kilitlemesi … Mantıklı olmuş . Türkiye’de geldiğinde o butonların işlevlerini değiştiren kaptanlarımız olacaktır :smiley:

Meşhur imdat freni ve otomatik vitesin kontrol yerinin artık farklı yerlerde oluşu genişlik kazandırmış.

MAN aslında her daim standardı üst düzeyde tutan ama pazar payı belli olan bir markadır.

Üst yatak bölümündeki kontrol bölümü hem sağda hem solda olması gayet güzel bu nedenle standardı yüksek demek istedim sadece bu değil eski modellerinde cam açma kapatma butonları imdat kısmında da yer alıyordu.
Ayrıca TGX serilerinde Türkiye paketinde 2006 yılından itibaren klima , 2008 yılından itibarende buzdolabını standart sunuyordu.
Araçta tabii ki Ailesi WAG esintileri de geliyor. Bariz olarak Wolksvagen den gelen klima ünitesi Scania’da da vardı yenilenen bu modelde de ufak rötuşlarla eklenmiş.

Türkiye’ye ne zaman gelecek ve asıl olarak ETS2 'ye ne zaman gelecek merak konusu… Daha EfficientLine 3 serisi bile gelmedi daha vakit var diyelim :slight_smile:

Canlı yayında anlattıklarına göre yakıt ekonomisi için bir hayli uğraşmışlar Euro 6.4D sistemini kullanan d15-38 motorlar ile diğer modeline göre yakıtı az olacağını söylüyor.

Canlı yayından çıkardığım görüşlerim bunlardı araç daha yeni olduğundan teknik verileri tam bilmiyorum ilerleyen günlerde daha net bilgilere ulaşabiliriz esenle kalın" :wave:

güçlü metin

3 Beğeni

Kamaza benzettim cupayı gözüm alışınca eskisi gibi sexsi olmuş daha sexsi :smiley:

1 Beğeni