1. Multiplayer Trakya & RttBS Konvoyu

Amaç birlikte Trakya turu atmaktır.
Başlangıç: Edirne TIR Garajı, Baltrak Lojistik
Güzergah: Edirne-Uzunköprü-Keşan-Tekirdağ-Yenice-İstanbul Baltrak Lojistik(D100 üzerinden)

İstanbul turu atıldıktan sonra sona erecek ancak duruma göre Bulgaristan’a çıkabiliriz.

Discord: Discord zorunlu değil

Dorse: Zorunlu iş alarak gidelim.

Skoda ile kesinlikle gelmeyin.

Tarih: 15.12.2019
Saat: 19.30-20.00 arası başlayacak.

Discord’da SimülasyonPark rolü verilebilir.

-Harita eklenecek.

14 Beğeni

Geleceğim, ama biri hatırlatsın :smiley:

Yoğunluktan kasmaz inşallah :slight_smile:

Discord odasına girmek için Role gerekli mi?

TruckersMP güncellenirse geleceğim.

Dün akşam sürüm düşürerek girmiştim ama böylesini sevmiyorum akşama kadar uyarlanır umarım. Discord’da gelenlere (buradan olmak şartıyla) SimülasyonPark rolü verilebilir.

2 Beğeni

nedir son durum ?

Son sürüme güncelleme gelmiş saat 19.00 civarında 1. Trakya Konvoyu odasında toplanıyoruz. Katılanları SimülasyonPark rolünü veririz daha sonrası için kolaylık olur. Dediğim gibi çok kasmayalım ve oyunumuza bakıp takılalım güzel olursa Bulgar ve Romanya akarız belki :smiley:

3 Beğeni

Bir aksilik olmaz ise katılacağım

discord’da odadayız :smiley: sabaha karşı edirneden çıkıcaz uzunköprü keşan tekirdağ istanbul turu

2 Beğeni

çok gerçekçi duruyor :smiley: dsfsf

7 Beğeni

Şu an İstanbul Baltrak’tayız buradan otoban üzerinden Tırnova’ya çıkacağız. Hamzabeyli’den katılmak isteyen varsa haberi olsun.

2 Beğeni

Konvoy başlangıcı

8 Beğeni

Başlangıçta yoktuk bitişe kaldık :slightly_smiling_face:

Daha single’da sürmediğim yerleri multi de sürünce baya keyifli oldu teşekkürler :grinning:

5 Beğeni

6 Beğeni

Güzel konvoy oldu. Önce Trakya’yı turlayıp sonra da Bulgaristan ve Romanya’ya gittik. Gelmeyenler bin pişman :d video aldım ancak karanlık olan kısımları pek yayınlayamam bakalım yarın ayıklıcaz

9 Beğeni
2 Beğeni

2.sinde kemik kadroda olmak istiyorum. Formu nerden dolduruyoruz?

1 Beğeni

Bende çok istedim katılmak , ama nasıp olmadı il dışındaydim… sizlerle beraber online oynamak icin sonraki konvoylarda ne yapmalıyım hangi sunucuda toplanıliyor?

1 Beğeni