1. 5 yıl sonrasında AeroCool AC110 Air oyuncu koltuğunun durumu

Pişman etti. Sevdim yoğun kullandım ama bazı şeyler anlamsız. Üzerinde tepinmedik. Yerlerde sürüklemedik.

SecretLab sırf TRye kargolama yapamıyor diye gönderememişti.

Kilolu da değilim. Tamamrn malzeme kalitesi…
Her gün oturduk ama bu kadar olmamalıydı.

8 Beğeni

ikea halk arasında bilinirligi aksine sadece ahsap malzeme kalitesi olarak sınıfta kalıyor ancak metal ve kumas isciligi piyasadaki muadillerine gore fiyat / performans acisindan daha iyi bu fiyatlarla tabiki bir NURUS yada MOROSO almiyoruz :upside_down_face:

2 Beğeni

Diğer versiyonu vardı rengerbet mi neydi hatta bi ara buna mı geçsem dedim de neyse oldu artık
O ara Xdrive fırtına alacaktık indirimi kaçırdık

3 Beğeni

Gamer koltukları nedense kıl dönmesi yapıyor :triumph:

1 Beğeni

image
Biliyosun ben senden önce almıştım yaklaşık 2 sene falan olmuştur. Hala daaaş gibi. Arkaya çok esnetince ufak bir gıcırdama yapıyor onun haricinde hiçbir çatlak yırtık vs yok. Mekanik sorun yok. Tabi fiyatı 2 katına çıkmıştır şimdi…

6 Beğeni

Hasan bende yukarıdaki koltuğu 2019 aralıkta aldım gayet sağlam ve başarılı tavsiye ederim bir çok yayıncı arkadaş kullanmakta.

Çok pahalı değil(diğerlerine göre) öneririm bu ikisini renklerine kendin bakabilirsin 4-5 rengi var iki modelin de;

yeni koltuk almayacağım :smiley: öyle bir hava oluşmuş gibi zaten bundan sonra da para veremem

ya secretlab

ya da xdrive’da fırtına seviyesinde bir ürün

ama ben gaming koltuk da istemiyorum @vanillamango nun attığı ikeadaki ofis çalışma koltukları bana uygun çünkü oyun olayı ana iş değil istemiyorum da

secretlab’dan sponsorluk almıştık baya bi görüşmüştük ne alaka diyebilirsiniz ama kafaya takıp uğraşmıştım ancak adamlar trye satmıyor ve kargo gönderemiyorlar haliyle anlamı kalmıyordu ve öylece kaldı :d

secretlab acayip

bu döviz kurlarıyla alınır mı bilemem ama kargo işi sıkıntı olduğu için olmuyor yoksa görürdük

bundan sonraki aşama ortombo dd1e koltuk eklemek olur şu an monitörü takıyorum ona fotosunu atarım

3 Beğeni

Ofis koltukları almak daha iyi olur bence, oyuncu koltukları hem rahat değil, hem de kıl dönmesi yapıyor.

oturduğum kısım giderek patlıyor :smiley:

2 Beğeni

AeroCool ile gerçekten harika bir deneyim. MSI koltuk verelim demişti galiba alıcam.

2 Beğeni

ben böyle koltuk görmedim a

5 Beğeni

xprime koltuğu görmeden diyosun bunları hasan :smiley:

ucuz diye aldım ayağının biri kırıldı (2. ayında), 3-4 derece sola yatık duruyor; yaslanınca küt ediyor, kol ayarı bozuldu