1.36 Güncellemesi - American Truck Simulator

American Truck Simulator’ın 1.36 güncellemesi açık beta olarak başladı. Önemli değişiklikler içeriyor.
1.36 güncellemesi ile DirectX 11 tam desteğe kavuşurken DirectX 9 desteği sona eriyor. Ve yeni grafiksel ve teknik iyileştirmeler geliyor. SCS Software , American Truck Simulator için başlattığı 1.36 güncellemesi açık betası ile büyük değişiklikler sunuyor.

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulatorin-1-36-guncellemesi-acik-beta-olarak-sunuldu/

10 Beğeni

Dx 11e tamamen geçilmiş hayırlı olsun.

1 Beğeni

Bu haritada yolların gözükmesi güzel olmuş.

7 Beğeni

Acaba bu yolda sürerken de göreceğimiz anlamına mı geliyor? :thinking:

American Truck Simulator’ın 1.36 güncellemesi açık beta olarak sunuldu https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulatorin-1-36-guncellemesi-acik-beta-olarak-sunuldu/

olay büyük

4 Beğeni

FPS tavan yapmış beyler :smiley: normalde 115 filan alırdım en yüksek ayarlarda 144-150 gördüm inanamıyorum şuan…

yeni MLA seviyeleri eklenmiş ilk MLA düzeyi düşük’de geliyor, En yüksek’de biraz daha farklılık var, En yükseğe çektim.

4 Beğeni

kenar yumuşatmayı sisteminize göre kullanın @Tolgasky ver çok yükseğe bir şey olmaz senin makinede

1 Beğeni

@HasanOfke Dediğin gibi sıkıntı olmadı en yüksek’de o verileri rahat alabiliyorum artık.

1 Beğeni

@Tolgasky Bu sorun devam ediyormu?

2 Beğeni

oradaki mevzu çizim mesafesi ile alakalı diye biliyorum dx11 bunlara da derman olabiliyor

2 Beğeni

@Burak34 detaylı bakmadım ama senin için bir bakayım otobanda :slight_smile:

2 Beğeni

Sanırım yok bir bakarsın. @Burak34

2 Beğeni

@Tolgasky Maalesef aynı sorun devam ediyor…

1 Beğeni

Sacramento’da galeriye benzer bir şey varmış galiba.

2020’de güncelleme gelecek dedin ya belki orada düzeltilir.

2 Beğeni

bug :smiley:

4 Beğeni

oha uçan dozer :joy::joy::joy::clap:t2:

2 Beğeni

Artık oyunda yolda karşılaşalım şu şirketimizdeki şöförlerle :slight_smile: hazır metinler olsa eski tır oyunundaki gibi ne güzel olurdu

2 Beğeni

Profil seçtikten sonra ki yüklenme ekranı baya hızlandı bende sizde de aynı durum var mı ?

biçerdöver var ve bu makinelerin modelleri yenilenmiş gibi ya da bana öyle geliyor güzel olmuş

videoya başlıyorum

8 Beğeni