MudRunner için Türk Yapımı Green Canyon Harita Modu

Selamun Aleyküm Öncelikle Harita Hakkında kısa bilgi
Hazır Tomruk alanı yoktur vinç ile tomruk yükleme vardir.
tafsiyem saglam araçlar alin başlarken 2 araç seçebilirsiniz yaklaşik kilitli 30 araç var. ve ilk başta trailer alip diger garaji acmaya gidin. iyi oyunlar steamde paylaştim isteyen ordan indirebilir diger arkadaşlar içinde buraya paylaşiyorum umarim eğlenirsiniz.
İNDİR :MEGA
STEAM İÇİN : Steam Community :: Error

4 Beğeni

Denenmeye değer , elinize sağlık :+1:

2 Beğeni

sagolasin :slight_smile:

hasan benim haritalardan çok sinir stres çekti iyi bilirim ona hediyem olsun :smiley: :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Bayılacak :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

1 Beğeni

geri döndüğünü görmek güzel :smiley: yalnız şu türk yakıt istasyonu modelini bitirsen güzel olurmuş @bertan06 modeli vardı sanırım onu kullanabilsen?
her oyunda yerelleştirme önemli hatta evler falan ama uzun iş işte :frowning: mudrunner 2’de çok daha kapsamlı çalışmalar yapılabilir oyun sonuçta kurtuldu :smiley:

siteye ekleyeceğim modunu :smiley: video da çekerim bize ait olmayan şeylerle gram uğraşmak istemiyorum artık Türklerin yaptığı şeyleri istiyorum

1 Beğeni

Yakıt için tekrardan bi göz aticam
Modrunner 2 mi? yanlısmı anladım hacı :smiley:
bu arada video iyi olabilir diger videolarinda her battıgında güldügüm günler aklıma geliyor :smiley:

1 Beğeni

yayınladım

https://mods.simulasyonturk.com/mudrunner-icin-turk-yapimi-green-canyon-harita-modu/

1 Beğeni

başlangıçta 4-5 tane araç seçebilme olsa iyi olurdu ama zaten harita küçük :smiley:

1 Beğeni

Siz isteyin güncelleriz :slight_smile:

1 Beğeni

Videoda JCB traktör kullanıcam Joskin römork bile var :smiley:

3 Beğeni

joskinde tomruk uyumluysa süper
1,2 tane kepçe modu indirdim ön kazanlari işe yaramiyor büyük taşları yola koyup kepçeyle temizleyip sonra diger araçlarin geçmesini saglamak için denedim fakat olumsuz üzdü yani :frowning:
:smiley: :smiley:

2 Beğeni

uyumlu yüklenince talaş oluyor vallah ruslardan dmitry atölyede tren yapmıştı şimdi de tekne yapmış onu da oynucam :smiley: mudrunner2de her şey çok daha güzel olacak belli

3 Beğeni

Modrunner 2 Ne zaman çıkıcak gerçekten bunlar modrunner 1 2 3 diye gidicek galiba cünkü bi oyun üzerinde durmuyorlar allahtan dlc felan almadım modrunner2yi beklerim

Haritada çok fazla araç var diye mi yoksa haritanın bazı yerlerindeki karışıklıktan mıdır bilemedim takılmalar oluyor. Ben de harita yaparken yaşamıştım. Bir şeylere fazla abanınca oyun yemiyor.

2 Beğeni

Elinize sağlık güzel map :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kanser etti;20 dk sonra çıktım. Müsait vakitte tekrar bitirmek için gireceğim :smiley:

1 Beğeni

dlc olmadıgı için araçlari ayarliyamadim. o yüzden olabilir fixlicem en yakın zamnda

çok fazla araç var sadece bir de sanırım haritada kastıracak yapılar var onun dışında sorun yok diğer tarafa geçmeye çalışıyordum en son orman içinde kaldım :smiley:

1 Beğeni