Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Verim benim PC yi boşta nasıl olsa hahhahahh

1 Beğeni

nasıl geçtin? :smiley: ciddi mi?

2 Beğeni

1 Beğeni

sen de kafayı yedin :smiley:
neyse yayında aktarırsın artık bence iyileştiren bir güncelleme olacak ama buglar vardır şimdi 1 mart’a kadar düzeltirler de deneyelim.

dediğim gibi deadline 1 mart! herkes ayağını denk alsın!!! :smiley:

2 Beğeni

haydi dostum yemegini yemiyormusun sen :yum:

yedim ben :smiley: yayına hazırlanıyorum sim açılıyor güncelleme de varmış onu önbelleğe aldırayım sonra yayını açıcam

kabil’de başlarım zaten güncellemeye de bakarız işimiz çok
yarın da çok
ondan sonra da
allah belamızı verdi :smiley:

2 Beğeni

olmam dedigim heryere uye oldum alpino yuzunden discord simus yuzunden twitch :upside_down_face:

1 Beğeni

bu akşam twitch türkiye’yi değiştirmeye geliyoruz :smiley: fdsfdsfsdfdsfdsfsdf

2 Beğeni

2 Beğeni

ahahahahahah uzuaahahahahha :smiley:

3 Beğeni
1 Beğeni

çözümü varmış

2 Beğeni

Dün gece yayın güzeldi. Tabii pat diye Twitch’e geçiş biraz kötü oldu. Çünkü ön plana çıkmak için defalarca yayın yapmak lazım. YouTube’da bir şekilde alıştırmıştık. Twitch’den devam edeceğiz hatta daha sık yayın açabilirim artık sonuçta uçak tamamlandı sayılır. Hold olaylarına da girdik. Bu ay vnav da geliyor. Bir şekilde tekrar ısındırmak için yayın duyurularını artırıcam.

1 Beğeni

@vanillamango şu an performans nasıl?

1 Beğeni

ctd yok fps gayet iyi akıyor prop wash icin diyebilirim ki daha once grand caravan kullanmıyormusuz :upside_down_face:
fbwde de sorun yok zurich roma kostum az once metar da oturdu sanırım iyiden iyiye tek sorun ani hava degısımlerı yanı birden sis guncelliyor yada kalkıyor gecis icin update etmeleri lazım

1 Beğeni

hımmm adana olayını bitirdim bütün günü yedi ama istediğim şeyleri yaptım şu an ltac/ltaf test uçuşu yapıyorum biraz da fotoğraf çekicem. yarın da devam ederim.
yarın geçebilirim belki :smiley:

2 Beğeni

dash 7

muhtemelen dash8, p3d’deki stüdyo tarafından yapılacak ama duyuru vs. görmedim yapmıyorlarsa da kendileri bilir :slight_smile:

Akşam yayını nerede yapsak karar veremiyorum. :smiley:

• YouTube
  • Twitch
  • Eş zamanlı ikisi de

0 oylayanlar

Şu an betaya geçiyorum. LTAF için ekran görüntüleri alma seansı sonunda bitti. Güncellemeyi bu akşam yayında canlı canlı test ederiz. En son ayarlarım ultra ve detay seviyeleri 150’de kaldı bakalım ne fark edecek. :smiley: Tabii 2k çözünürlükte fazla zorluyor.

2 Beğeni

apronda bekliyoruz :sunglasses:

3 Beğeni