Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

1 Beğeni

yakından çıkıyor test edicez hatta aerosoft baya önemsiyor bu olayı

1 Beğeni

Simple Traffic eklentisindeki Türk havalimanları

LTAC Esenboga
LTAF Adana
LTAI Antalya
LTAJ Oguzeli
LTAL Uzunyazi
LTAN Konya AB
LTAP Merzifon AB
LTAR Sivas
LTAT Erhac AB
LTAU Erkilet AB
LTAY Cardak AB
LTAZ Kapadokya
LTBA Ataturk
LTBH Canakkale AB
LTBJ Adnan Menderes
LTBO Usak
LTBQ Topel AB
LTBS Dalaman
LTBY Anadolu
LTBZ Zafer
LTCA Elazig
LTCB Ordu-Giresun
LTCC Diyarbakir
LTCD Erzincan
LTCE Erzurum
LTCF Kars
LTCG Trabzon
LTCI Ferit Melen
LTCJ Batman AB
LTCK Mus AB
LTCM Sinop
LTCN Kahramanmaras
LTCO Agri
LTCP Adiyaman
LTCR Mardin
LTCS Gap
LTCT Sehit Bulent Aydin
LTCU Bingol
LTCV Serafettin Elci
LTDA Hatay
LTFC Suleyman Demirel
LTFD Edremit Korfez
LTFE Bodrum
LTFG Alanya
LTFH Carsamba
LTFJ Sabiha Gokcen

DEVAMI
https://forum.aerosoft.com/index.php?/topic/167443-simple-traffic-preview/&do=findComment&comment=1060644

1 Beğeni

Para vermeye değmez ama bakalım… ortamı iyi yapar

https://flightsim.to/file/23385/a32nx-8k-ultra-simulasyon-turk

Arda Togay, SimülasyonTürk bir livery hazırlamış. Teşekkürler.
Bazı şeyler fikir verdi gerçekten :smiley: birkaç revize ile ST Airlines olabilir. Yalnız bu ara uçamıyorum yeni çıkan şeylere de bakamadım. Uçarsam zaten ilk bununla başlarım. Skiathos, Atina uçuşu kaldı.

2 Beğeni
4 Beğeni

biraz belli olsun milviz için ayrı konu bile açarım pilatus pc-6 porter çok güzel bir uçak çünkü :smiley: bunu düşünemiyorum

18 kasım’dan sonra fırtına başlasın artık yeeterrrr

@vanillamango ST Airlines artık :smiley: planlı programlı uçmalı!

4 Beğeni

3 Beğeni

18 Kasım’daki güncellemeden önce Çarşamba akşamı 21:30’da yayın yapacaklar. Orada her şeyi görürüz. Ben de ona göre yazıyı çıkartırım malum Cuma gününden itibaren her şey kilit :smiley:

@vanillamango hayırdır bu gif? :smiley: derini mi soydular işler yüzünden?

2 Beğeni

soydular valla lop et idim bi deri bi kemik bıraktilar :stuck_out_tongue: hersey bi yana evet dedigin gibi ucmak lazım abi cok uzaklastım herseyden… ben de bi yandan boeing tca yoke pack i takip ediyordum ama kur sabitlemesi yapildi sanırım 8.5k ydi 11.3 oldu fenix ve 737 de bu yıl gelmez dedigin gibi ama daha stabil bi guncelleme olacagına eminim eskilere nispetle

1 Beğeni

:airplane:#MicrosoftFlightSimulator için MXI Design (LTFE) Milas-Bodrum Uluslararası Havalimanı eklentisi yayınlandı

https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-icin-mxi-design-ltfe-milas-bodrum-uluslararasi-havalimani-eklentisi-yayinlandi/

3 Beğeni

18 kasım’dan sonra durumları belli olur. Şimdi FS 22 ile kendimizi kandırsak da aklımız hep MSFS’de :smiley: Aralık ayında vakit ayırıp eğer şu uçaklar da netleşirse TCA paketlerini Airbus ile başlayıp incelemek istiyorum. Boeing yoke Ocak ayında gelecek ona kadar artık MSFS’in airliner kaderi belli olur.

1 Beğeni
2 Beğeni

Trafiklerin contraillerini görebilen var mı ya? AI Trafik veya IVAO/VATSIM farketmez

2 Beğeni

PMDG DC-6, Xbox’a geliyor. Önümüzdeki hafta Marketplace’de satılacağı için PC & Xbox devam edecek.
Yayında 757 model uçağı da gösterildiği için şu an duyurulanlardan sonra o da çıkacak.
14 uçak yapılıyormuş bunlar gelecekte çıkacak.
737 için tarih şakası yaptı ama söylemedi.
Pozitif bir yayındı önümüzdeki paylaşımları muhtemelen tarihle ilgili olacak.

2 Beğeni
2 Beğeni

büyük güncelleme çıktı

replay özelliği

maalesef çok vakit ayıramayacağım :confused: bir de truckers of europe 3 çıktı başımıza :smiley:

3 Beğeni
  • Added TACAN related inputs
    awwwww :smiling_imp: