Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

evet artık Türk isimleri de olacak :slight_smile: mükemmel

1 Beğeni
1 Beğeni

canlı yayın

2 Beğeni

@Emre54 olaylı uçuşumuzun son anları yine olaylıydı

3 Beğeni

Son güncellemelerle LTFM aktif olmuş ve pistler ortaya çıkmış. Starlar da veriliyor. Ancak binalar hala yerin altında onların da ortaya çıkmasını bekliyoruz dsfsfdsfdsf

tabii kaydırılması gerekecek, arazi düzenlenecek vs. aslında bunu cidden önemseyip yapmaları gerek şu an trde ve bölgede bütün operasyon buradan yürütülüyor

2 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

düştük gene bir çukura

3 Beğeni

cpt hakan turgut :sunglasses:

1 Beğeni

karmaşık
ayrıntılı
öncü

ulan CRJ üreten bu kadar sevinmemiştir milletin sevindiği kadar neyse bir sürü bug falan da var arada bakıyorum forumlarına ama gayet normal artık çıktı bundan ötesi kolay :slight_smile:

2 Beğeni

Akşam bi yayın patlar o zaman?

2 Beğeni

ummadığın taş baş yarar :smiley:
bredok biraderim simmarket üzerinden mükemmel 737sini göndermiş sdfdsfsdfdsfds aman tanrım
crj ile 737 arasında kaldım şu an

1 Beğeni

Ya A320 uçurdun bolca zaten. Aynı uçak sayılır ve 737 aşırı klişe bir uçak her yerde var. CRJ öyle değil onu ayrı kılan havası var.

1 Beğeni

:smiley: best 737 in the world

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 Beğeni

“Best 737 in the world”

Bunu gören PMDG
0001

2 Beğeni

Bredok 3d 737’si an itibariyle Marketplace’de hayırlı olsun. :smiley:

2 Beğeni

Hocam önerir misiniz ? Almayı düşünüyorum.

bredok mu? :smiley: ortamlarda beleşi var dene ama rezalet bir eklentidir maalesef ciddi bir proje değil uğraşıyorlar ancak yanlış kişilerinde elinde zaten hazır modeli uyarladılar böyle eklentiler bir şeyi değiştirmez
boeing kullanmak isteyen mecburen prepar3d veya xplane11’e geçecek
msfs’te ben de kullanmak istiyorum ama yapacak bir şey yok flybywire a320neo varken aynı seviyede 737 yok maalesef o yüzden huzur için uzak durmalıyız

Teşekkür ederim hocam.

ve CRJ çıkışı sonrası beklenen açıklama geldi :smiley:

PMDG anlatıyor anlat PMDG

2 Beğeni