Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Daha yeni duyuruldu. Buyursunlar:

O grafikler ne öyle ya…

Yeni Microsoft Flight Simulator, E3 2019’da duyuruldu

3 Beğeni

Yalnız var ya, gerçek video açtım zannettim. Çok güzel olmuş.

Oha deyip çekiliyorum :smiley:

Flight Sim World neden yok edildi şimdi ortaya çıktı :smiley:

Yeni Microsoft Flight Simulator, E3 2019’da duyuruldu

oyun sektöründe çok önemli kişiler bile buna sevinmiş :smiley: gerisi faso fiso zaten

X-Plane ile kapışsın o bana yeter, yıllardır kağıt grafiklerle oynamaktan herkesin ciğeri soldu :smiley:

Bu nedir kardeşim ya?! El insaf a%&

1 300 500 gb olur herhalde.

" ZÜRAFALI UÇAK SİMÜLATÖRÜ OYNADIK !! "

aynen böyle videolar olacak :smiley: ama hasan iki dk. uçup takılmak istediğinde aaa ooooooooo anırıyorlardı istemiyorlardı şimdi :smiley: sizi youtube alemi ile başbaşa bırakıyorum sevgili flightsimciler :smiley:

2 Beğeni

Umarım microsoft ubisoft’un oyunlarına yaptığı downgrade şeyisini bunda uygulamaz.

Microsoft tanıtım sayfası yayına girdi.

Platform olarak Xbox, Windows 10 yazsa da PC için çıkacaktır. İsim artık Xbox markası altında :slight_smile:

https://fsi.microsoftstudios.com/

sitesi açılmış insider programı için başvurular başlamış

videoyu yüklüyorum yayınlıcam

E3 2019 Xbox konferasında sürpriz bir şekilde Microsoft Flight Simulator duyuruldu! 2020 yılında Xbox ve Windows 10 platformu için çıkacak olan yeni uçuş simülatörünün grafikleri muhteşem görünüyor!

1 Beğeni

oyun demişler linç geliyoooo

1 Beğeni

PMDG hemen el atmaya başlar umarım.Sağlam sistem isteyeceği kesin.
Optimizasyonu iyi olsun yeterli.

Insider programına zaten katılacaklar MFS geliştirilrken onlar da kendi eklentilerini uyarlayacak çıkıştan sonra yayınlayacaklar.

PC Gamer’ın Phip Spencer ile yaptığı röportaja göre Microsoft Flight Simulator’ın dünyasını oluşturmak için üzere 2 petabyte veri kullanılmış. Röportajın devamı yayınlanacakmış. Gelişmeler geldikçe aktarırım. Önümüzdeki dönem sık sık zaten sitelerde haber olacak.

Simulasyon Dünyası için büyük bir gelişme umarım arcade yönelmezler yöneldikleri taktirde grafıklerını kimse önemsemez xplane ve prepar kullanmaya devam edecektır bir çok sanal havacı (bende dahil)

1 Beğeni

Biraz konuyu hortlatmış gibi olucam ama insider başvuruları ne zaman onaylanıcak bilginiz var mı?

1 Beğeni

sonuçları vs. ne zaman açıklanır belirtmemişler sonuçta daha çıkmayacak ama 1-2 ay içinde bir şeyler olmaya başlar başvurduysan değerlendirirler