Yeni Construction Simulator (ana konu)

Construction Simulator 3 konsollara çıktığı için artık sıra Yeni Construction Simulator oyununa geldi. PC ve konsollara yayımlanacak. Weltenbauer zaten 2 yıldan fazla bir süredir geliştiriyor. Tam adı şimdilik bilinmiyor.

Bilinen yenilikler

• Yeni bitki örtüsü
  • Yeni ışıklandırma
  • Interaktif araç kokpitleri(detay artırılmış)
  • Geliştirlmiş multiplayer
  • Geliştirilmiş fizikler
  • Konsollar ve PC arasında cross-platform desteği olabilirmiş (!)

Geliştirici: Weltenbauer
Yayımcı: Astragon Entertainment
Çıkış Tarihi: 20 Eylül 2022
Platform: PC/MAC, PS4/XO PS5,XBOX SERIES X

Yeni nesil konsollarla birlikte çıkacağı apaçık ortada bütün firmalar bekliyor. Duyuru ne zaman gerçekleşecek derseniz malum Corona olayları yüzünden birçok fuar iptal edildi. Ancak gamescom 2020 henüz iptal edilmedi muhtemelen önümüzdeki aylarda karar verilecek.
Fuarla alakası olmasa da bir şekilde duyuru yapılacak. Umarız çok ertelenmez…

2 Beğeni

Android içinde var ama ios’ta varmıdır bilmiyorum :thinking:

Zaten vardı bu.

1 Beğeni

Astragon’un gamescom 2020 programında Construction Simulator göremedim. Yeni duyurulan BS21 var ama weltenbauer yok. Karantina mevzusunu anlarım da bu geçen sürede bir teaser gelmeliydi. Ya da sürpriz mi yapacaklar bilemiyorum o yüzden ay sonunu bekleyip göreceğiz.

Resmi bilgi: Yeni Construction Simulator kesin olarka yaklaşık 3 yıldır PC için geliştiriliyor. Konsollara sonra çıkacak diye biliniyor. gamescom 2020 dijital olarak düzenlenecek. Bu durgunlukta tanıtılması gerekiyordu.

Hala üstüne basa basa aynı programı vurguluyorlar bir güncelleme yok.

Team17 grubu bünyesine geçen serinin yeni PC versiyonu duyurulmaya hazırlanıyor gibi duruyor.

5 Beğeni

Herhangi bir görsel var mı peki oyun içi, beta hali vs? araştırdım ama bulamadım.

1 Beğeni

3 gün sonra tanıtılacak.
Şu an yukarıda ilk mesajdaki bilglerden başka bir şey yok. Çok gecikti bu gecikmeler vs. derken bambaşka oyunla karşımıza çıkmasınlar. Sıradan bir inşaat oyunu kurtarmaz.

instagram’da duyurdum. resmi duyuru gelene kadar sitede yazmayalım. sonra zaten özel bir video bile çekeriz.
https://www.instagram.com/p/Ce_OpCAN1ed/

7 Beğeni

Bari Construction-Simulator 2 ve Construction-Simulator 3 teki gibi mobile uygun bir oyun gelmese keşke…

Construction-Simulator 2015 gibi bir şey olsa da yılların hasreti bitse.

1 Beğeni

Cs3 güzeldi ya. Bir mobil oyuna göre :smiley: Ama keşke pcye de çıksaydı oynardık. Mobil den oyun oynanmaz arkadaş yada ben bir türlü oynayamıyorum

1 Beğeni

Birde yeniden mobil oyun geliyormuş…

1 Beğeni

İnşallah PC içindir, çok özledik o tarz bir oyun.

1 Beğeni
3 Beğeni

Ne zamana geliyor?

2 gün sonra tanıtılacak o zaman ne zaman çıkacağı açıklanır

2 Beğeni

yarın 16:00’da trailer geliyor. heyecanlandım diğerleri gibi değil bir beklenti yaratıldı.

6 Beğeni

Bende bi hype oldum ya umarım 2015 sürümü gibi hem pc, hem de daha gelişmiş grafikler, gece gündüz döngüleri olan optimize bir oyun olur inşallah.

1 Beğeni

Hocam pc için geliyor belli. Mobil için yeteri kadar oyunları var

2 Beğeni

mobil değil pc ve konsollar olacak. saçma sapan bir grafik ve oynanış ortamı ile karşılaşmayalım yeter. eğer hala weltenbauer takımı yeni kişilerle birlikte geliştiriyorsa problem yok. ama inanılmaz sandbox bir oyun zor olur. hep farming sim kadar güçlü olsun istemiştim.
oynanış, arayüz, görevler arasındaki bağlantı klasik alman yapımları gibi olursa tat vermez.
bunca senedir duyurulmaması ve team17 satın aldıktan sonra doğal olarak ellerinde bulunan yapımları ortaya çıkarmak zorunda kaldılar. ama ani bir çıkış ve duyuru değil. firma satılana kadar böyle birkaç oyunu yediler. şimdi bussim dışında police patrol simülasyonuna çok ilgi gösteriyorlar. istediğimiz, kabul edilebilir tarzda ilerliyor.

modlama vb. detaylar da önemli eskisinde vardı ancak yenisi? ya da biz neler yapabiliriz? hala unity mi kullanılıyor? vs. vs. soru çok.

7 Beğeni

Uzun süre sonra bir oyun için heyecanlanıyorum, umarım güzel olur :pray::sweat_smile:

3 Beğeni