Yeni Construction Simulator (ana konu)

JCB 1CXT (Bekolu Yükleyici): 1CXT, mükemmel malzeme taşıma ve kazı yeteneklerine sahip çok yönlü bir bekolu yükleyicidir. Kompakt paletli yükleyici, özellikle küçük boyutu ve manevra kabiliyeti ile dikkat çekiyor.

JCB 4CX (Bekolu Yükleyici): Büyük, dört tekerlekten çekişli 4CX bekolu yükleyici, muazzam güç, konfor ve verimliliği bir araya getirir - bu makine, yükleme işlemlerini başka hiçbir makineye benzemeyen şekilde gerçekleştirebilir.

JCB 220X (Paletli Ekskavatör): 21 tondan fazla çalışma ağırlığı ile 220X, sadece güçlü görünmekle kalmayıp aynı zamanda güçlü bir makinedir. Elbette maksimum sürüş konforu, düşük gürültü seviyeleri ve hassas kontroller burada da gözden kaçmaz.

JCB 457 (Tekerlekli Yükleyici): Tam verimli, tam güçlü. Bu güçlü ve esnek tekerlekli yükleyici, bu sloganın hakkını veriyor!

JCB 540-180 HI-VIZ (Teleskopik Taşıyıcı): JCB 540-180 HI-VIZ, operatör için mükemmel görüş ve dolayısıyla hem istifleme ve yükleme hem de yerleştirme sırasında yüksek verimlilik sunar!

JCB 6T-2 (Şantiye Damperi): JCB 6T-2, oyundaki şimdiye kadarki en küçük ve manevra kabiliyeti en yüksek damperli kamyondur - küçük ve çevik ama aynı zamanda son derece güçlü ve üretken.

girip oynayamıyorum ki nasıl oynayayım. :smiley:

Alsam mı acaba ikide bir CS çıkıp duruyor karşıma da ben biraz eski makineleri seviyorum ya. Şöyle güzel bir antika paket getirseler de oynasak.

2 Beğeni

Al Abi Al Hep toE3 Olmaz

1 Beğeni

https://twitter.com/ConSimGame/status/1668604134700855299

Optimizasyon namına bir gelişme yapmadıkları sürece ne yapsalar nafile ya.

1 Beğeni

https://twitter.com/ConSimGame/status/1669691304870313985

yeni görüntüler

1 Beğeni

Fiyata düzenleme gelmiş sanırım.
Ekran görüntüsü 2023-07-21 134706

2 Beğeni

İlk çıktığı saatte sistemden kaynaklı bi sıkıntı olmuştu Standart 500 TL , Extended Edition 61 TL olarak çıkış yapmıştı. Şans eseri öyle arkadaşımla birlikte 61 TL den almıştık şuan ki fiyatlar için birşey diyemiyorum.

1 Beğeni

Oyun satmadığı içinde düşürmüş olabilirler. Ranch Simulator da aynı şekilde yükseltip geri düşürmüşlerdi satmadı diye

Oynamak isteyen varsa hala içinde bu oyun da 22 ve ATS olan Steam hesabı var boşta sadece bu oyun parasına verebilirim 3 oyunu

Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2023

Kramer - 3 araç 75₺
JCB - 6 araç 105₺

SANY 15 araç 149₺ / 14.99€ / 14.99$

Yayında tanıtılıyor

Hâlâ ilgilenen varsa bu oyun ve yanında farming simülatör 2022 birde ats olan Steam hesabım satılık bilmiyorum satış yasak mı parkta ama değilse şayet tek oyun fiyatına üçünü de verecegim

Ekipçe oynayınca sarıyor.

7 Beğeni

SANY DLC paketindeki araclarla insaata basladik.

6 Beğeni

geçen yer açılsın diye en son kasım 2022’de oynadığım oyunu kaldırdım. :smiley:

4 Beğeni