WorldofTrucks.com - Ana Konu

Ne gibi istenen ozellikler :thinking:

Sanal şirketler…

Güncellemenin bir güzel yanıda Wotr işleri için iskandinavyada Double dorseler eklenmiş, hatırladığım kadarıyla yoktu.

Edit: Tamam varmış üstüme gelmeyin :smiley:

1 Beğeni

sanırım vardı ama kolay bulunmuyordu sanki…

@Baby Vardı ya ama çok nadir çıkıyordu :slight_smile:

arkadaşlar ben wotten iş aldım sonra ıptal ettım ama wotte hala gozukuyo devam eden iş diye ss atıcam bılmem ne uzantılı dosya ıznı yok dıyo atamıyorum SS kendı dorsemı çıkardım gene ets2 de wot iş alma yerınde ıptal et dıye bır şey çıkmadı tekrar wot görevi aldım gene aynı kaldı öyle buga gırdı heralde

Ana menüden sol üstten iptal edilmiyor mu? Ya da devam et?

Ahmet abi bendede aynı sorun oldu geçen gün iotal yasa devam et cıkmadı hemde wottan alidigim işleride saymiyor

@Eyd53K01 @ERENYILDIZ_EASD
Oyun içi herhangi bir işlem kabul etmiyor ise farklı profilde worldoftrucks hesabınız ile tekrar giriş yapıp bir deneyin o da olmaz ise support@worldoftrucks.com adresine mail atın, ilgilensinler. Sistemden kaynaklı olabilir.

Yok abi her seferinde zaten cikis yapiyo otomatikmen site giris yapiyorum ama hâla aynı

böyle kalmış durumda daha 2 saat önce bi wot görevi aldım ama sayılmadı devam et iptal etde olmadı ingilizce mail atmıştım ama 1 haftadır kimse bir cevap dahi yazmadı

Logbook’ta gözüküyor mu yaptığın işler? Orayı bir kontrol et bakalım.

yok sayılmamış hâla

O zaman mail atıp o bug’ a giren sözleşmeyi sistemden silmeleri lazım,aksi taktirde aklıma yapacak bir şey gelmiyor.
Bu arada bug’a girmesinin nedeni internet hızınız olabilir ,internet durumunuz nasıldı o işi yaparken ?

1 Beğeni

siz betada misiniz normal 1.32 de mi beta da iseniz wotr beta ya normal 1.32 de iseniz digerine bakacaksiniz… eğer bu noktada problem yoksa iletişime geçin yapacak tek şey odur

Vallla hatırladığıma göre cs go guncelleme yapiyodu 2.bilmem kaç mb hızda idi mobil veri ile nete baglanmistim dedigin gibi buga girdi harbiden tekrsr mail atıcam başka çare yok hadı kalırsa kalsın bişey deilde yeni wot ıslerini saymıyor onda kafa yoruyorum hem hasan abinin de dedigi gibi etkinlik çıkarsa yapamam ozamana kadar halletmem lazım

Doğru yazmışmıyım uzatmak istemedim sonra anlamıyolar dil den
I want to cancel my last mission but it does not happen in the game does not appear to cancel or resume

1 Beğeni

Ahmet abi artık düzeldi galiba maik gelmedi ama artık yukarida ss attigim gibi bişey cikmiyor artik acaba beta bittigi icinmi yoksa maili okudularmi diye oldu

Sorun düzeldiyse gerisi önemli değil,iyi eğlenceler…

2 Beğeni

Rusya plakasını Worldoftrucks.com sitesinden profilinizin ayarlar bölümünden yapabilirsiniz .

Çoğu karakterde plaka hata veriyor , yakında düzeltirler diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Abiler öncelikle herkese merhaba. Ben hesaba giriş yaptıktan sonra böyle hata veriyor. Arada bir giriyor yalnız. Sorun benden mi kaynaklanıyor sizce?

2.kez giriş yap’a bas tekrar girmeye dene oluyor , sistemden kaynaklıdır diye düşünüyorum.

2 Beğeni