WorldofTrucks.com - Ana Konu

SCS Software’ın biz sanal kamyoncular için oluşturduğu online platform World of Trucks www.worldoftrucks.com için bu konuyu gerekli gördüm. Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyunlarınızı zaten entegre edebiliyorsunuz.
Konu üzerinden site hakkında son gelişmeleri, duyuruları, destek vb. çözüm, yardımlaşma alanında iletişim kurabiliriz.

6 Beğeni

Ben ilk başta kullanıcı ismimi yanlış açtım :frowning: bunu değiştirirlermi bir defalık ? :slight_smile:

support@scssoft.com adresine oraya kayıt olduğun e-posta ile mesaj gönder. İngilizce adımı değiştirmek istiyorum, sebebi yanlış yazdım dersen yardım olabilirler.

1 Beğeni

benim sorun çözüldü beyler :slight_smile:

2 Beğeni

Öncelikle HasanOfke olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

www.worldoftrucks.com kullanıcı adım değişti.

Aramızdaki yazışma sürecini Aşşağıda aktarıyorum. Biraz karışık oldu kusura bakmayın.

Kullanıcı adımı ilk başta yanlış açtığımı ve mümküne İsmimi değiştirmek istediğimi Hasan beyin yardımıyla yazdım.
Eski kullanıcı adı
Yeni kullanıcı adı
Worldoftruck profil linkim
Steam profil linkimi yolladım ve ETS2 ye kaç saat gömdüğümü… Faydası oldumu bilmiyorum yazdım :slight_smile:

Mesajlar olduğu gibi aşşağıda…

Hello, SCS Software support team,
I want to change my WoTR nickname. Because I wrote wrong. Can you help me? Please.

Old name:???

New name:Name (Yakup Yilmaz) YakupY or YakupYlmaz or … (İsmim bu seçeneklerden biri olmasını istiyorum gibi olması muhtemel isimleri yazdım)

Could my name versiyon

thanks in advance

google translate sory :slight_smile:

https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile ???

Steam Community :: Error ???

ETS2 ???+ Hour :slight_smile:

Cevap olarak aşşağıdaki mesaj geldi

Hello,

Can you please provide us with the product key or verify ownership of the Steam profile that was used during registration process?

If your account has been created using a Steam account, please use the link below to log into your Steam account to allow us to verify you as the owner of the account in question.

Verdikleri linke tıklayıp gerekli doğrulamayı yaptım.

Doğrulama yaptığıma dair ekranda aldığım mesajı kopyalayıp eposta adresimden yanıtla seçeneği ile yolladım

Steam verification

Thank you for verifying your Steam account. We will contact you soon.

Yine cevap olarak

Hello,

Your username has been updated - let us know if you have any further questions.

Mesajı geldi.

Teşekkür ettim ve kullanıcı adım değişmiş oldu.

Öncelikle herkese selamlar, iyi forumlar. :slight_smile:

ETS2 'de an itibariyle Grand Gift Delivery etkinliğinin 1. aşamasını bitirdim. World of Trucks sitesine girince “EVENTS” sekmesinden bildirimlerime bakıyorum. Tier 1 için bir mesaj göndermişler, “REDEEM ON STEAM” butonuna basıp onaylamam gerekiyor sanırım fakat basınca Steam 'de “HATALI GİRİŞ” uyarısı veriyor. Oysa ki oyun orijinal ve hesabımın e-posta, şifresinin doğru olduğundan eminim. Yardımlarınızı bekliyorum. :slight_smile:

İyi günler dilerim, şimdiden teşekkür ederim.

@Eren Giriş yapmaya çalıştığın web tarayıcıda çerez ön bellek vs. temizliği yap. Steam envarter gizliliğini herkese açık yapıp tekrar giriş yapıp ödülleri almayı dene.

3 Beğeni

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim @Mci61 akat bu sorun genelmiş. Sadece ETS2 oynayanlar değil, CS:GO 'da kasa açanlar da bu sorunu yaşıyormuş. Sorun zaten düzeldi, ödüllerimi aldım. Tier 2 'yi bitirmeme çok az kaldı. Tekrardan teşekkür ederim. :slight_smile:

2 Beğeni

beyler bende üstte bilmem ne etkinligi cıktı peki bunu nasıl yapacağım ilerleme 6 da sıfır diyor

burada tüm bilgiler mevcut
https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-ats-yilbasi-etkinligi-buyuk-hediye-teslimati-2017/

Selamun aleyküm site sakinleri ben bilgisayara format attığım icin wot hesabim uctu gitti scs ye mail attim ama türkçe attim niyeyse… demek istedigim ceviriden çevirip tekrar atayimmi yoksa steam hesabimla actigim wot hesabini geri almanin bi yolu varmi

Beyler ets 2 paket 25tl almaya değer mi italya ve france yok

Arkadaşlar 2 oyundada bu kısım görüldüğü gibi ? şeklinde görünüyor. ETS2de tüm çekiciler için 750hp modu kullanıyorum multiplayerla aynı hesap senkonize olduğundan moddan dolayı ? yazması normaldir diyorum fakat ATSde herhangi bir mod kullanmama rağmen ? olması can sıkıcı.

Her iki oyunda da çektiğiniz fotoğraflardan istediğiniz bir tanesini seçerek profil aracım olarak kullan’ a bastığınızda, istediğiniz kısıma yüklenecektir

1 Beğeni

An itibariyle WorldofTrucks.com bakıma girmiş yeni etkinlik yakında başlayacakmış :smiley: nereden çıktı şimdi bu?

İyi oldu iyi, zaman geçiririz biraz :smiley:

Süresi uzun olur umarım sınav haftası vakit ayıramam :frowning:

Emin ol olur . Diğer etkinliklerde varlığını unuttuğum oldu. :grin:

yeni görev belli oldu galiba.

İsveç’ten 10 Avrupa ülkesine ya da 10 Avrupa ülkesinden İsveç’e mal taşınacak. 29 Nisan’a kadar görev süresi.