War Thunder (ana konu)

War Thunder çok kapsamlı, oynaması ücretsiz, çapraz platform MMO savaş oyunudur. Windows, Linux, Mac, PlayStation®4 ve Xbox One platformlarında oynanabilen oyun 2. Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş döneminden hava, kara ve deniz araçlarınnı içermektedir. Şimdi karada, havada ve denizde, dünyanın her tarafından milyonlarca oyuncu ile birlikte, sürekli değişen bir atmosferde önemli operasyonlara katılın.

War Thunder’da hava araçları, kara araçları ve gemiler gerçekçi, rekabetçi, savaşlarda bir arada çarpışmaktadırlar. 1000’den fazla araç ile, birbirinden çeşitli ve çoğu özgün muharebe durumunda yer alabilirsiniz. Kendinizi bir bombardıman uçağı taretinde takipçilerinizden kurtulmaya çalışırken, uçaksavarınız ile müttefik tankları düşman uçaklardan korurken, düşman uçakları roket atarların ateş yağmuru ile düşürmeye çalışırken yada bir düşman gemisini, hücumbotunuzun torpidoları ile batırmaya çalışırken bulabilirsiniz.

4 Beğeni

Arkadaslar merhaba, Rus yapimi KV-2 tankla tek atista aci cektirmeden. (kisa video)

4 Beğeni

40 sn’ de 1 Amerikan 1 Alman
iyi seyirler

4 Beğeni

Bu oyunda neredeyse 2850 saati devirdiğin için, şöyle bir soruya cevap vermen zor olmayacaktır diye düşünüyorum Serhan abi :slight_smile: Tank kontrolü, fizik, grafik vs olsun, World of Tanks oyununu mu tercih edersin yoksa bunu mu tercih edersin? Neden?

War Thunder tercih ederdim cunku World of Tanks hic oynamadim. :slight_smile: tamam soz indirip deneyecegim ve daha ele avuca gelir bir cevap yazacagim. bu seferlik affet :slight_smile:

2 Beğeni

gece senin videoyu izledim şu an iniyor, eskiden uçak bölümünde oynardım,tank bölümünde de oynamıştım ama siyah ekran hatası alıyordum world of tanks’dan daha güzel oyun, can barı saçmalığı yok, spot mekaniği gerçekte olduğu gibi düz bir yerde haritanın ucundaki duran adamı görebiliyorsunuz wot’de belirli bir mesafeden sonra hayalet gibi yok oluyor, topçu ateşi uçak vs desteği ile daha güzel oyun.

tank kasarken sherman veya tiger için ne kadar zaman harcamak lazım? tekerlekli spotçular da güzel duruyor.

WOT un youtubedeki videolarina baktim da yukler ve denerim demistim ya. gerek yokmus . cocuk oyunu gibi . War Thunder cok basarili.

1 Beğeni

Abicim olmaz ki biri tuttu oteki vurdu :slight_smile:

2 Beğeni

Kacamadim ya…

2 Beğeni

Kotu oldu be :slight_smile:

1 Beğeni

Abi sen hep tank mı oynuyorsun yoksa uçaklarda da oynuyor musun?

Selam, aslinda bu oyuna ucak icin baslamistim. bir arkadasim onermisti. zamanla tanka yoneldim. savas gemim ve helikopterim falan da var ama, son zamanlarda tank oynuyorum.

1 Beğeni

açı olayı wot’den bile daha berbat, m3 lee karşısına m10 çıkarıyor eşleştirme de berbatmış sildim gitti.

War Thunder imi sildin ? aci olayi derken hangi aci ?

:small_airplane: Hain dusman al sana BOMBA :slight_smile:

Arkadaslar bu arada ucagin burun kismindaki kirmizi beyaz kare seklindeki isaret THK ya aittir.

3 Beğeni

kime niyet kime kismet :slight_smile:

2 Beğeni

bildigin bombayi kucagima birakti

1 Beğeni

kafa koparanus

1 Beğeni

Panter avcisi

1 Beğeni

Nereye gidiyorsun :slight_smile:

1 Beğeni