War Thunder (ana konu)

istihbarata gore

1 Beğeni

Ucuz yirttik bea :slight_smile:

1 Beğeni

az kalsin gebertiyordu :slight_smile:

1 Beğeni

intikamci

1 Beğeni

Uzun bir aradan sonra tam mac videosu sizlerle. Videoyu begenip kanalima abone olarak destek olmayi unutmayin lutfen.

2 Beğeni

arkadaslar merhaba yeni bir oynanis videosu sizlerle, bu sefer hem oynadik hem saga sola laf attik :slight_smile:
iyi seyirler video 4K kalitesindedir

2 Beğeni

gaijin enlisted isimli yeni oyun yapmış, war thunder’a piyade eklemiş tank ve uçak mekaniği aynı ama oyun bedava değil gaijin yine şaşırtmayarak 25 dolara alman veya sovyet müfrezesi satıyor bedava olacak diyorlar.

F4-E Phantom ii kasarken aşırı yavaş tırmanan bombardıman uçağıyla ıssız dağlardan uçup turan taktiği yapmak;

1 Beğeni

msfs falan hikaye, sim gerçekçiliğinde oyun şahane;

2 Beğeni

Oyun şu an ücretsiz.

Buralar şenlenmiş biz de bir şeyler atalım :smiley:

2 Beğeni

Şu uçak için gece gündüz gerçekçi savaş modunda bombardıman yapıyorum… Hayallerimi süslüyor resmen :star_struck: :drooling_face:

Bir gün benim olacaksın F4E Phantom 2…

1 Beğeni

Simülatörde daha rahat kasarsın.

Onu beceremiyorum henüz, biri geliyor göremeden öldürüyor her seferinde aynı tantana. Aylar yıllar sonra cesaret edip giriyorum yine aynı şey. Kontroller zor değil zaten preparda falan da uçuyorum da böyle tipler sürekli engel olduğundan zor geliyor

Biz buradan devam; Motorlar geçici olarak kapalı yüksek enerjili alçalmadayız

Şu oyunu her gördüğümde tekrar acaba eski günlerimi canlandırsam mı diyorum. Yüklüyorum ama deliriyorum. :smiley: Bu sefer kendimi tutup yüklemeyeceğim.

2 Beğeni

Öyleler, F4E açalım dedik, seviye yükseldikçe bombardımana giderken ateş açmaya başladılar. Alt tier’lardayken böyle olmuyordu. Herkes edepli bir biçimde hedefine gidiyordu puanlar kasılıyordu olaysız dağılıyorduk… :frowning:

Arkadaslar merhaba - Rus bombardiman ucagi PBY-5A Catalina ile biraz dolastik :slight_smile: dolasirkende 78 arac ve 5 dusman ucagini olmeden oldurmeyi basardik.

2 Beğeni

Ben Pe-8 ile kasmıştım baya Rus oynarken. Şuan main olarak ABD oynuyorum uçak tank gemi. Onda da yine aynı taktik alçak uçuş araziye karışıp üs bombalama…

1 Beğeni

Kabak gibi görmesinler diye diyorsunuz sanırım. Anladım. Hiç kalkmadan taxi yaparak gideyim ben dere falan yoksa :smiley:

Böyle bir uçuş denedim de hiç benlik değil gibi. Ayrıca bombardıman uçağımı da açtırmıyor (en yüksek seviye olanı). Biz yine en iyisi gerçekçiden devam.