Varan Turizm Virtual


#1

“Nerede Kalmıştık?” :)10 Kasım 2016 tarihinde Euro Truck Simulator 2 odaklı kurulan Varan Virtual Yaklaşık 1 Yıllık Bir Aradan Sonra Yeniden Faaliyette. Web sitemiz ve kurumsal E-Mail adresimiz yapılanıyor; takipte kalın.
www.varanvirtual.com

Alımlar Açılmıştır.
Başvurular İçin => Varan Virtual Resmi Facebook Sayfası

Misyonumuz: 1946 senesinden 2016 senesine dek Türk Otobüs Sektöründe konfor, güvenlik ve kalite kavramlarının karşılığı olmuş olan Varan Turizm’in seviyesini ETS 2 ortamına taşıyarak bizleri tercih eden çalışanlarımıza daha önce yaşamadıkları bir VBC deneyimi yaşatmak. (ki bunun için uzun vakit üzerinde çalışılmış bir sistem ve özel bir araç filosu ile faaliyette olacağız; bu yüzden sistemimiz ve filomuz hakkında Web Sitemiz açılmadan fazla bilgi veremiyoruz. Web Sitemiz açıldığında sizlere şirketimizin temel taşlarını daha ayrıntılı bir biçimde tanıtacağız, ilginize müteşekkiriz.)

Kesinleşen Alım Kriterleri, Erişim Noktaları ve Araç Filo Bilgilendirmeleri İçin Takipte Kalınız.


#2

Çok mu Spoiler Oldu Acep? :thinking:


#3

Evet artık Facebook sayfamız ve bu konu üzerinden şoför mülâkatlerine başladık. Bu konu üzerinden başvuracaklar yorum atarsa ben ya da @SuperLegend tarafından DM yoluyla kendisine dönülecektir. Facebook sayfamıza da mesaj atarsanız döneriz. :slight_smile:


#4

FİLO A.Ş’YE MAN TOPUSED’DAN 6 ADET LİON’S COACH EURO 6

Söğütözü Varan Terminali’nde düzenlenen ve Varan Virtual’e tahsis edilen araçların işler durumda olması sebebiyle yalnızca FİLO A.Ş’nin kullandığı turizm aracının sergilendiği tanıtım kokteylinde konuşan Varan Turizm Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Göksal, ülkenin öncelikli gereksinimlerinden birinin çağdaş ölçüde ulaşım hizmeti olduğunu söyledi.

Varan Turizm’in yatırımlarını sürdürdüğünü belirten Göksal, hedeflerine ulaşmış bir kuruluş olarak araştırma ve geliştirmeye ağırlık vererek yollarına devam ettiklerini dile getirdi.

Varan’ın iş ortağı FİLO A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Doruk Kırbay da kendi alanında kusursuz çizgisini bozmadan bugünlere gelen Varan ile işbirliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Bu girişimin Türk ulaşım sektörüne yeni bir ivme kazandıracağını belirten Kırbay, filonun hayırlı olmasını diledi.
MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ CEO’su Tuncay Bekiroğlu da Türkiye’nin kendi alanındaki en değerli markalarından Varan ile Lion’s Coach otobüslerin hizmet vereceğini söyledi.
Varan Turizm’deki varlıklarının artarak süreceğini umduğunu dile getiren Bekiroğlu, yeni otobüslerle müşterilerin keyifli yolculuklar yapacağına inandığını belirtti.
Konuşmaların ardından, Varan Virtual ve FİLO A.Ş Yönetim Kurulu Başkanları Doruk Kırbay ve Recep İren, Varan Virtual baş şoförü Mehmet Atalı, araçların kaplamasını üstlenen Zengin Reklâm’ın sahibi Abdullah Zengin, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ CEO’su Tuncay Bekiroğlu, otobüslerin hizmete girmesini temsilen kurdele kesti. Açılışa eski Milli futbolcu Semih Şentürk da katıldı.

Bu arada, Varan Turizm’in iş ortağı FİLO A.Ş ile birlikte Ankara ve İzmir bölgesine 9.000.000 Euro yatırım yaptığı, otuz yeni araçtan oluşan filonun, ‘‘Ankara ve İzmir’e yakışır konforlu ve kaliteli seyahat imkanı sağlayacağı’’ bildirildi.

Yeni nesil Varan otobüslerinin, ‘‘hava yollarının yaptığı rekabete karşı tasarlandığı ve insan taşımacılığında tüm Avrupa’ya örnek oluşturacak bir araç olduğu’’ kaydedildi.
‘‘Gold Edition’’ adı verilen otobüslerin tamamında masaj yapan özel döşemeli koltuklar, koltuk arkası multimedya TV, internet, WC gibi hizmetler standart olarak sunulacak. Genişletilmiş koltuk arası ile hizmet sunacak olan otobüslerde cep telefonu kullanımı yolculuk boyunca serbest olacak.