Varan Turizm Virtual

ets2

#1

“Nerede Kalmıştık?” :)10 Kasım 2016 tarihinde Euro Truck Simulator 2 odaklı kurulan Varan Virtual Yaklaşık 1 Yıllık Bir Aradan Sonra Yeniden Faaliyette. Web sitemiz ve kurumsal E-Mail adresimiz yapılanıyor; takipte kalın.
www.varanvirtual.com

Alımlar Açılmıştır.
Başvurular İçin => Varan Virtual Resmi Facebook Sayfası

Misyonumuz: 1946 senesinden 2016 senesine dek Türk Otobüs Sektöründe konfor, güvenlik ve kalite kavramlarının karşılığı olmuş olan Varan Turizm’in seviyesini ETS 2 ortamına taşıyarak bizleri tercih eden çalışanlarımıza daha önce yaşamadıkları bir VBC deneyimi yaşatmak. (ki bunun için uzun vakit üzerinde çalışılmış bir sistem ve özel bir araç filosu ile faaliyette olacağız; bu yüzden sistemimiz ve filomuz hakkında Web Sitemiz açılmadan fazla bilgi veremiyoruz. Web Sitemiz açıldığında sizlere şirketimizin temel taşlarını daha ayrıntılı bir biçimde tanıtacağız, ilginize müteşekkiriz.)

Kesinleşen Alım Kriterleri, Erişim Noktaları ve Araç Filo Bilgilendirmeleri İçin Takipte Kalınız.


#2

Çok mu Spoiler Oldu Acep? :thinking:


#3

Evet artık Facebook sayfamız ve bu konu üzerinden şoför mülâkatlerine başladık. Bu konu üzerinden başvuracaklar yorum atarsa ben ya da @SuperLegend tarafından DM yoluyla kendisine dönülecektir. Facebook sayfamıza da mesaj atarsanız döneriz. :slight_smile: