Ulaşım Yurdu Platinum

KISACA ULAŞIM YURDU: Ulaşım Yurdu, 1 Mayıs 2019’da kurulmuş olup yurt içi ve yurt dışı yük ve yolcu taşımacılığı fotoğraflarının arşivlendiği bir forumdur. www.ulasimyurdu.com adresinde arşivini takipçilerinin erişimine sunmuştur.

ULAŞIM YURDU PLATİNUM NEDİR? PLATİNUM’UN AMACI VE NİTELİĞİ NEDİR?:
Ulaşım Yurdu’nun deneysel bir projesi olan Platinum, 21 Ekim 2019 tarihinde platinum.ulasimyurdu.com adresi üzerinden yayın hayatına başlayacaktır. (Site açık ancak hâlen tadilatta.) Ulaşım Yurdu Platinum, sektöre damga vuran ulaşım araçlarının fotoğraflarını, estetik nitelikte olan, açı, rötuş ve ambiyans kriterlerine uyan ve göz zevkini esas alan ulaşım fotoğraflarını tek çatı altında toplayıp bir özel seçki arşivi olma amacı gütmektedir.

NEDEN SİMULASYONPARK ÇATISI ALTINDA KONU AÇTINIZ?: Bunun en mühim sebebi Platinum çatısı altında paylaşılan fotoğraflardan en özel ve göze hitap eden nadide ürünleri ayrıca burada paylaşıp bu fotoğrafları buradan da izlemenize olanak sağlamak. Ayrıca Platinum içeriklerinin yanında sosyal medya mecralarımızdan duyurduğumuz detaylı özel çekimlerden en güzel pozları sitemizden evvel prömiyer niteliğinde burada paylaşmak istiyoruz. :slight_smile:

Siz SimulasyonPark üyeleriyle yayın hayatımız başlar başlamaz fotoğraflarımızı paylaşmak için can atıyoruz, görüşmek dileğiyle.

1 Like

Takipteyiz, başarılar !

1 Like