Ücretsiz Oyun Haberleri

Önizleme de hata verebilir , the tiny bang story yaz oradan alırsınız.

Steam’de Orwell: Keeping an Eye On You ve Hyperdrive Massacre adlı oyunlar ücretsiz. Kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sona erebilir, elinizi çabuk tutmakta fayda var :slight_smile:

BELEŞ OYUN!

GOG.com’da Shadow Warior 2 Cumartesi günü Saat 17:00’ye kadar ücretsiz!

• Siteye gidin.
  • Üye olun.
  • Anasayfadaki “Get it for free” tuşuna basın.
  • Oyun Gog hesabınıza eklenecektir.
1 Beğeni

Evolvation belli süre steam üzerinden ücretsiz dağıtılıyor. Hesabınıza kalıcı olarak ekleyebilirsiniz .

Metro 2033 1 günlüğüne ücretsiz. Metro 2033 on Steam Hesabınıza ekleyebilirsiniz.

1 Beğeni

Değişik bir şeye benziyor atın kütüphaneye

Edit: Murderous Pursuits diye aratıp bulabilirsiniz nedense hata veriyor.

2 Beğeni

Bedava olduğu gün en çok oynanan oyunlarda ilk 3’e girdi. (Dota 2, CS:GO) sonra balon olup patlamış :slight_smile: Ama güzel oyun birlikte oynanır.

image

Bedava Iron Sky: Invasion

https://gleam.io/wi9D2/iron-sky-invasion

Oyunu battle.net uygulamasından alabilirsiniz. Detaylar için:

https://www.furkanozden.net/topluluk/konu/destiny-2-ucretsiz-olarak-dagitiliyor

6 Beğeni

Ücretsiz Jill of the Jungle: The Complete Trilogy

DISTRAINT_Deluxe_Edition

1 Beğeni
1 Beğeni

Ölmeden oynayın…

Buda bonus: 2015de 2 ödülü, 1 finalistliği var oyunun

1 Beğeni

Oyun çok iyi ama geçtiği yılı bilmiyorum 3018 olabilir :stuck_out_tongue_winking_eye:

Geçtiği yılı boşver crossplatorm var. Bilgisayardan uzak olduğun zaman telefondan da erişim sağlayabiliyorsun. Çok iyi bir olay bence.

1 Beğeni

Company of Heroes 2, 5. yılı şerefine ücretsiz dağıtılıyor.Steam’de kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Company of Heroes 2 on Steam

Son gün : 10 Aralık Saat 21.00

CS GO Fiyatı 3 e katlamış :slight_smile:

Bunum ucretsizle ne âlakasi var anliyamadim iyi olmuş ama vac yiyen gidip tekrar aliyor

Ücretsiz sürüm kullanıcıları kendi içinde prime hesap kullanıcıları kendi içinde eleştiriliyor.

2 Beğeni

Aynen parayla aldıgım hesapda online digerinde single oynanıyordu simdi dedigin gibi 2 sindede online oynanıyor fakat paralı olan prime geçirildi digeri normal duruyor neyse onuda öğrenmiş oldum diger hesapda halen satın almadan online oynayamıyoruz sanıyordum…