Ücretsiz Oyun Haberleri

Ubisofttan kütüphaneye eklediğim ücretsiz oyunları indirebilmek için ne yapmamız gerek?

UPlay’i indirmen gerek.

1 Beğeni

Peki bu oyunları steam kütüphaneye ekleme gibi bi şansımız var mı? (Ubisoft kütüphanesindeki oyunlar için soruyorum)

Hayır malesef :confused:

1 Beğeni

bu forumda genel olarak sevmediğim, yaş kitlesi arasında bir uçurumun olması

Bana geneli 18-25 gibi geliyor

1 Beğeni

evet haklısın ama hiç mi farketmedin saçma salak cevap ve yorumları
ben onlara etsci veletler diyecem artık

Kingdom classic steamde ucretsiz

1 Beğeni

Bedava oxenfree

Küçük kardeşlerimiz olabilir tabiki daha her şeyin farkında olmayan onlarda hevesli, güzel bir şekilde cevap vererek onları uyarmalıyız. Kimsenin hevesi kırılmasın.

2 Beğeni

UBISOFT 3 tane oyununu ücretsiz veriyor! Son gün 23 Aralık!

Oyunlar :
Assassin’s Creed 4: Black Flag
World of Conflict
Watch Dogs

Nasıl ekleneceği konusunda sorun yaşarsanız buradan yardım alabilirsiniz

http://www.webtekno.com/ubisoft-heyecanla-bekledigimiz-3-oyunu-da-ucretsiz-indirebilir-duruma-getirdi-h38156.html

Şahsen Watch Dogs iyi oldu denemeyi istediğim bir oyundu. Orijinal olarak oynamak ayrıca mutluluk veriyor.

1 Beğeni

Bunlar zaten verildiydi tekrar mı veriyorlarmış, Ubisoft reis be heykelini yapsak beton yetmez :smile:

Başka verecek oyunları yok, ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar :smile: Neyse geçen sefer kaçırmıştım watch dogsu bu sefer aldım :smile: Kötüde olmuyor yani

1 Beğeni

Ben almamıştım şimdi 3 ünü birden aldım :smiley:

2 Beğeni

Arada girip oynanması gereken aksiyon dolu bie oyun. Takım oyunu on planda tabiki . İpi çözülmüş boğa gibi dalarsanız patlayıverirsiniz.
Steamden önce 40 saat oynamisligim vardı. Steamdede bu aralar oynayacağım gibi duruyor . Ayni zamandada oyun mobildede mevcut.
Önerimdir.

Almak İsteyenlere

3 Beğeni

Korkunçlu morkunçlu iki oyun.

4 Beğeni

Ücretsiiiiizzz… İsmine tıklayın oradan ücretsiz edinebilirsiniz

1 Beğeni

15-18 Şubat tarihleri arasında deneyimleyebilirsiniz.

9 Şubat Saat 20.00’ye kadar ücretsiz. The Red Solstice on Steam