UBOAT "Denizaltı Simülatörü" [Ana Konu]

bir gemi filosunun peşinden gidiyorum yakalayamadım bunu yapayım videoya geçicem :smiley:

aynı be sektörüne geri döndüğümde canıma okudular uçaklar vs. bombaladılar denizaltı battı kayıttan geri aldım :smiley: bu seferde torpidoları doğru kullanamayıp aceleden hep ıskaladım sonra geri döndüm oradan devam ederim

Das Boot filmini izlemeye başlıyorum 2. bölüm öncesi iyi gelecek :smiley:

1 Beğeni

UBOAT için Das Boot’un lisanssız simülasyon oyunu desek yeridir. :smiley: Film çok güzeldi. Müzikleri de çok iyi. Co-op multiplayer oynanışsa olsa ve 6-7 kişi subay olup gerçekten insan olsa aşırı güzel olurmuş. Yapay zekayı gerçekçi şekilde zorlamak mümkün değil.
Bu arada UBOAT, 88 bin kopyadan fazla satmış.

genel bir bakım iyileştirme güncellemesi çıktı düzelmeye devam ediyor

1 Beğeni

yeni bir güncelleme geldi
saldırmak için yeni gemiler, uçaklar var

İndirime girmiş , car mechanic 2018 varsa 26tl oluyor, kararsız kaldım halen daha çok bug var yazanlar var.

Obermaschinist_Johann

Oyunu aldım öğreticide bug var ceza vermen gereken adama ceza veremiyorsun, direkt oyuna geçtim ama konvoylara yaklaşamıyorum ses yapacak her şeyi kapıyorum periskop derinliğinde seyrediyorum yine tespit ediyorlar,das boot 5 saatlik versiyonu tek seferde izlemiş adamım ben bence oyun bozuk. :joy:

1 Beğeni

o sorun vardı ama bazı şeyler hala düzelmediyse yazık çok özel bir oyun tekrar kurmaya üşeniyorum çünkü bir oyunu son kez oynadığında seni bazı şeyler yüzünden tatmin etmiyorsa kafada hep öyle kalıyor

das boot’un bire bir oyunu ama playway batırtmayı başardı oynayan oynuyordur o başka

ne varsa onla yetinmek gerek çok daha iyisi yapılana kadar

işin garibi bu oyunu yapan ilk firma şu an gemi versiyonunu amerika gözünden geliştiriyor :smiley:

1 Beğeni

Oyun süresi 12 saat oldu, öğretici hariç başka bir sıkıntı çıkmadı, tespit edilme nedenim ışıldakmış su üstüne ışık veriyormuş :joy:

O kadar oynadım hikaye atayım.

Belfast limanı yakınlarına casusumuzu bıraktıktan sonra casusumuz rahatça içeriye sızabilsin diye limanda karışılık çıkaracağız.

Gün doğumunda yola çıkıyoruz.

Sis içinde ilerliyoruz.

Gün batımında tayfa sigara keyfi yapıyor, sabaha limanda olacağız.

Limandayız periskop derinliğine indik ama çok sığ tespit edilirsek kaçma şansımız yok.

Limandaki 2 gemiyi batırıp ortalığı karıştırıyoruz.

Bu yük gemisi dönüşte karşımıza çıktı, boş geçmedik.

Geri dönüyoruz tayfanın keyfi yerinde.

Azıcık uzanayım.

Sağ salim karaya ayak bastık, ikmal ve geliştirme yaparken tayfayı 15 gün tatile yolladım.

1 Beğeni