Farm Manager 2018 - Ana Konu

GELİŞTİRİCİ:
Cleversan Software
YAYINCI:
PlayWay S.A.

Farm Manager 2018 çiftlik oyununda kendi çiftliğini yönet! Çiftlik işini genişlet, ucuz maliyete üret ve ürünlerini yüksek fiyattan sat. Tarla işleme süreçlerini yönet, en iyi işçileri tut, en uygun çiftlik araçlarını satın al, hayvanlarını yetiştir ve hasat edilen ekinleri işle. Çoklu kamera kipleri sayesinde dünyaya işçilerinin gözünden stratejik bir açıyla bakabilirsin. Değişen hava şartlarına ve mevsimlere ayak uydur. Erken bahar döneminde mahsulleri satmak için sera kur. Son kullanma tarihleri bitmeden hızlıca hasat yapıp mahsulleri satmak için yeni ve eski özel tarım makineleri satın al. Maliyetleri en uyguna indirge ve sadece hasat zamanlarına mahsus mevsimlik işçi al. Bölgenin en iyi çiftçisinin kim olduğunu kanıtlamak için komşularının meydan okumasını kabul et.

Net bir çıkış tarihi belli mi?

Eylul sonuna kadar cikmasi gerekiyordu ama yeni aciklama gormedim

1 Beğeni

Beta testlerine katılmak için bağlantıdaki formu doldurmanız gerekiyor .

1 Beğeni

demo sürümü geldi ama biri bitmeden öbürü başlıyor…

Dün gece girdim biraz oynadım mantığı çözdüm ama yazık be şimdi böyle oyunlar her sene çıkmaz bir tane sağlam yapılır her şeyiyle tam grafiği özelliği yarım yamalak olmayan bir çiftlik inşa yönetim simülasyonu olabilir. Böyle olunca belli başlı kişilerin oynayacağı oyun oluyor kalıyor öyle… bunca oyun arasında millet nasıl bütçe ayıracak da alacak. Cities Skylines kadar değil ama indie oyunlar kadar olabilirmiş. Daha önce çıkan oyunlardan çok farkı yok. Güzel toparlanmış bir oyun sadece…

Çıkış Tarihi belli oldu

oyun güzel mi

Farm Manager 2018, 6 Nisan’da Çıkacak!

Çiftlik yönetim simülasyonu Türkçe destekle geliyor.

https://www.simulasyonturk.com/farm-manager-2018-6-nisanda-cikacak/

2 Beğeni

2 hafta kaldı. konuyu acıcaktım baktım robot benden önce kokuyu almış :grinning: bilgi kısmını düzenledim.

robot değil :smiley: ilk kullanıcı admin…
oyunu bayadır bekliyoruz zaten demosuna dün güncelleme geldi de girmedim

sende hep kendine sakla zaten :stuck_out_tongue_winking_eye:

2018 yılı 1 saatlik beta videosu. fikir sahibi olmak isteyenler için. (oyun türkce unutmayın)

1 Beğeni

yeni ekran görüntüsü, oynanışı basite kaçmaz ise alıp tosuna rakip olacagım. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Beğeni

Farm Manager 2018’in tam sürümü dün gece gelmişti. Yarın Türkçe dil desteğiyle çıkacak.

1 Beğeni

Kod Geldi bende denemeye geçiyorum paylaşırım gerekli şeyleri

başarımları ardı ardına patlatmış olduguna göre oynanışta pek derinlik yok gibi @HasanOfke
hoş olsa ne olur oynayıp geçicez yarın :slightly_smiling_face:

yok yok yok yok hala ciddi bütçe ile yatırıp yapamıyorlar kim yatırım yapsın o da ayrı cities skylines kalitesinde iş bekliyoruz olmuyor
rise of industry oyna daha iyi :slight_smile:
bu oyun zaten daha önce çıkmıştı birkaç fark var diye ciddiyeti yok
dikkat etmeden 1 saat kadar tam sürümde oynadım his yok bir yeri düzgün iyi yaparken geri kalan her şey saçma oluyor

1 Beğeni

far cry’a ara verip oynamak istiyorum, son 5 saat :slightly_smiling_face:
birileride video ceker diye bekledik ama nerdee :roll_eyes:

grafikler :face_with_raised_eyebrow:

:frowning: bugün mobilya teslimatı vardı o yüzden çekemedim