TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Ben direk videoya daldım. :smiley:

sunucu kiralama için engeller olabilir ama özel oturum açmanın bir sıkıntısı yok
yani ben açıp kendi internet bağlantımdan aşağı yukarı 8 kişiyi besleyebilirim gibi

sunucu kiralama bu işlerin sonraki ve resmi aşaması

gerçekçi olalım yapay zekanın olduğu 5 kişilk oyun bile kral olur 500 1000 onlar sonraki işler

ben aşırı sevindim şu an adam olacak oyun(mod)

1 Beğeni

Açıkçası çok güzel olacak. Bu durumda singleda takılan sayısında çok ciddi bir düşüş olacak gibi. Düşerse düşsün. Biz eğlencemize, keyfimize bakarız dimi Hasan hocam.

Yaz indiriminde ana oyun ve map boosterda iyi bir satış olur. Biz şimdiden 3 arkadaş anlaştık :smile:

singleplayer oynayanda diye düşüş olsun ki? alakası yok
promods? diğer modlar?

bu olayla özel oturumda bazı modların desteklenmesi kaçınılmaz zaten SiSL Mega Pack zaten birisi tarafından multiplayer moduna uyarlanıyor vs. vs.

düşüş olacak olan tek yer ana sunuculardır onun dışında 2 kişi girip rahat rahat oynanır gerisi yalan…

özel oturumu ya kendi internetimizden ya da ana sunuculardan mı açacağız bilemiyorum yani iki türlü de sıkıntı yok :smiley:

ben uploadı 10 kullanıyorum rahat kaldırırım 8 kişi?

1 Beğeni

1.80-2 upload kaç kişi kaldırır Hasan abi?

nebileyim bunun hesabını yapmasak daha iyi şimdilik tam olarak nasıl çalışacağını bilmiyoruz ama 2 ile en az 4 bile oynanır yav niye olmasn :smiley: bilmiyorum veri hesap kitap işleri çözümü vardır

Tamamdır bir heyecan kapladı da :smile: hadi hayırlısı

başlangıçta 2 kişi olma ihtimali yüksek “senkronize ai trafik” nedeniyle neyse haber bekleyip göreceğiz ama ortalama 10 kişinin rahatlıkla bir araya gelebildiği normal sunuculardaki alışkanlık burada az kişi ile sırıtır

performansta bir sıkıntı olmuyormuş zaten niye olsun :smiley: normal şekilde ai trafik kasmayan oyunda multiplayer girince niye kassın? ha bus simulator 18de fps düşüyordu da o daha yeni :smiley:

peki kendimize ait sunucu açılırsa o zaman ayrıca admine de ihtiyaç kalmaz sanırım. sunucu sahibi troll yapanları banlar ya da kickler.

Farming gibi olacaktır diye düşünüyorum

1 Beğeni

Bence şifreli olur ve oda kurucusu birisini atınca tekrar giremez o odaya. Böyle de olabilir. Cs Zombies gibi.

hala yanlıl algılıyorsunuz “bu sunucu herkese açık büyük bir şey değil” 4 kişi oynayabildiğin bir özel oturum oyunu sen kuruyorsun arkadaşın bağlanıyor bu kadar

özel dedicated server mantığına daha var şu an yapılacak tek şey özel oturuma ai trafik ile izin vermekti bunu başarmışlar gerisinin bir takım engelleri var

just cause 2 -3 multiplayer modunda birçok farklı mevzu vardı ama bakıp yazmam lazım

2 Beğeni

@iLyas_Kuzgun

Tab menüsü > Ayarlar (dişli simgesine tıklayın) > Sound Sekmesi > Voice seçeneği ile ses ayarı yapabilirsiniz, isterseniz daha iyi bir duyum alabilmek için diğer ses seviyelerini de değiştirebilirsiniz.

Başlangıç haline döndürmek için de “Set Default” seçeneğine tıklayın.

ATS etkinlikleri destekleme güncellemesi gelmiş :slight_smile:

Acemiler kendini bağlantı yoluna dönerken belli ediyor :smiley:

bu resimden anlaşılıyor ki Türkiye saati ile saat 09.30 ve serverda 453 kişi var ve hala millet arı gibi çalışıyor :slight_smile:

1 Beğeni

kasma varmı çok kasıyormu girdin mi sen

bugün gireceğim deneyeceğim. 10 fps in altına inerse girmem daha da bu yola multide. ben fps i de yazarım girdiğim zaman.