TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Kirkenes nasıl acaba kim bilir? Gene 2 den fazla dorse ile gelip herhangi bir kayalığa çarpıp trafik oluyor mu neyse artık resmi mp var :joy: :rofl: :sweat_smile:

Tmp haftaya gelecek olan araçların oylamasını başlatmış . Oylamada gördüğünüz üzere 2 otobüs var. Üsteki otobüsü patreonlar :rofl: :rofl: :rofl: , alttaki otobüsü de herkes kullanacakmış. Tmp durdu durdu hemen 1.41 çıktığında otobüsleri getiriyor :rofl: .

5 Beğeni

Scs mp getirince tmp harıl harıl çalışmaya başladı. Ets ye rakip bir oyun gelsede keşke bir çekişme olsa…

2 Beğeni

Anlayabilen var mı :open_mouth: :open_mouth: Yükleniyor: 1.png…]()

Kurulumda seçilen dizin ile şuan 1.41’in kurulu olduğu dizin aynı mı? Belki onunla ilgili olabilir.

Anca Farkettm Pardon. Tekrar Yükleme yap .

Hiçbir betaya katılma yap

Yeni gelen güncelleme ile artık tab tuşundan konvoy yükü oluşturup arkadaşlarımızla aynı yükü paylaşabiliyoruz

1 Beğeni

HORT…
Tmp Heralde yeni Şeyler Getirmeye Hazırlanıyor.

2 Beğeni

Kış modu Aktif…
https://truckersmp.com/knowledge-base/article/84

geri döndürür de
zor
dostum
zor

yarın haberini yazarım önemli bir adım özellikle yolcu bindirme mevzusu eğer öyleyse yeni bir dönem başlatır
ama benim için değil :smiley:

9 Beğeni

Busersmp…

bmp

9 Beğeni

Gerçekten düzgün bir şekilde yaparlarsa sarar, fakat hafta hafta değiştirdikleri kamyonet, minibüs vs. gibi interioru bile olmayan şeyler gelirse olmaz işte :slight_smile:

1 ay önce foto atmıştım oyunda otobüs gözüküyordu.Herhalde yanlışlıkla oyunculara gösterdiler o sıralar.O ana ait kabinden 2 foto almıştım.

6 Beğeni

ETS 2 TruckersMP için otobüsler ve yolcu bindirme geliyor (BusersMP)

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-truckersmp-icin-otobusler-ve-yolcu-bindirme-geliyor-busersmp/

9 Beğeni

Truckersmp’de kış moduna fizik modu eklenmiş ancak eklediğim halde çalışmıyor. Nedenini bilen, yardımcı olabilecek var mı?

5 Beğeni

Truckersmp Ban Affı Gelmişş…

2 Beğeni

O derece oynayan kalmadı ha…
1000. post