TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

evet içerdeyiz şu an yeni mp bir harika dostum :smiley:

herkesi bekleriz Madrid civarına :smiley:

1 Beğeni

eklenen araba modlarının farları biz oynarken çok parlıyordu umarım düzeltmişlerdir onun dışında gerçekten keyifliydi ama pek adam yoktu
ancak yeni ortam ve iberia muhteşem oluyor canlı yayında tekrarlayacağız :slight_smile:

ve kirkenes’e bir kere tırmanacağız yapacak bir şey yok her yılda bir kere

8 Beğeni

images.jpeg-34

5 Beğeni

arkadaşlar bir şey soracağım sizlere, virtual speditor ile mpde kendimize yük oluşturmak herhangi bir soruna yol açar mı acaba?

açmaz…

bende truckersmp 1.40 a güncellediğinde multiye girdim. iberia kısmında Madrid en kalabalık şehirdi. Yollarda da tek tük oyuncuya rastladım.

kalabalık olacağını mı sandınız ki? :smile: ne olursa olsun dlc bu herkeste olsa ana haritada oynayan kalmazdı zaten

1 Beğeni

herkeste olsa bile boş kalır, millette c-d yolu ve kirkenes saplantısı var, yazarken canım çekti yükleyip makas atmaya gidesim var.

3 Beğeni

ne yalan söyleyeyim baktım yollar sıkıcı geçiyor bende direk duisburg a geçtim c-d yoluna girdim :smiley: ama onunda yarısına kadar gidip bıraktım.eskisi gibi sarmıyor :slight_smile:

Iberia dışında tüm harita dlclerine sahibim, multide 1 saat içerisinde dlc bölgelerinde rastladığım kişi sayısı 5’i geçmez. Can sıkıcı bir durum.

zaten arkadaş yoksa saçma geliyor bana multi oynamak tek başına :smiley:

1 Beğeni

Üzerinden 2 yıl geçti ama hala yeni sürümler dışında farklı bir gelişme yaşanmadı oyunda acaba scs’nin çıkarcağı yeni coop modu yüzünden izin verilmemiş olabilir mi? :thinking:

Sanmıyorum en son AI güncellemeleri sıkıntı yaratıyor diyorlardı…

1 Beğeni

beyler merhabalar benim sorum olacak 25 nisan da mp den kalıcı ban yemişim ban sebebim https://www.youtube.com/watch?v=GXNrbZFWci0&ab_channel=ChungOwenOwen bu. şimdi belki sizde diyeceksiniz hack kullanmıssın vs diye ama kesinliklealakam yok yıllardır oynuyorum.750 saatten fazla oynamam var. orda olan olayda netim cidden kötüydü onlamı alakalı bilmiyorum. bu oyunu ilk çıktığından beri oynuyorum durup 8 9 sene sonramı hile ye başvuracağım. bunun bir çözümü varmıdır sizce yardım ederseniz sevinirim

Oyun Tam Yüklenmeden Asla Hareket Etme.

Oyun başlarken sistem sana 20 saniyelik Ghost Game Şansı tanıyor. Ve sanırım sende sağa çekmeyip Dümdüz yoluna devam ettin e bunun sonucunda Ghost Game bitince kaza yaptın/yaptırdın. Yani uzun lafın kısası Suçlu taraf sensin diyebilirim.

2 Beğeni

Vatandaş gayet düzgün bir şekilde cevap vermiş. Bu konunun nesini yanlış anlıyorsunuz acaba? Rahatsız olan gidip diğer konular da insanlar birbirleriyle nasıl konuşuyor girip baksın. Konuyu daha fazla uzatmayın. Bilgisi olan cevap verir.

3 Beğeni

TMP nin kendisinin yük görevlerimi geldi acaba

Bu sefer içleri Skoda değil en azından, beton mikseri baya iyi olmuş :smiley:

4 Beğeni

aynen biraz daha oynanabilir olmuş :slightly_smiling_face:

2 Beğeni