TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Adminler C- D yolunda daha farklı tutum izliyorlar. Uzak durmakta fayda var.

2 Beğeni

Evet malum yolda tutumları farklı fakat tek cezada bana kesildi. Feedback ile iletişime geçtim bakalım ne olacak.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler;
Calais - Duisburg yolunda daha dikkatli sürmeniz gerekir, sorumluluk size ait . Vs vs
Zirvalayacaklar :smiley:

2 Beğeni

+1

Gece sürmek veya DLC’de sürmek her zaman daha iyidir. DLC yoksa haritanın güneyi genelde boş oluyor o civarlarda sürmek iyi oluyor… Bir kere ban yedin mi uğraşıp durucaksın

1 Beğeni

Kesinlikle. Going East olsun Fransa olsun buralarda hiç sorunla karşılaşmıyorum.

Calais - Duisburg yolundaki bütün kurallar ezber bozan cinsten burada ağır yük sürerken sana fatura kesilmesi çok normal özellikle o yolda sürerken o sağ ve sol aynaların kesinlikle açık olmalı ve senin sağ aynan hiçbir şekilde açık olmadığı için sen Reckless Driving ve Hatalı sollama yaparak kazaya sebebiyet vermişsin gibi görünüyor

2 Beğeni

Biraz gerçekçi olsun diye aynayı açmıyorum fakat sağlamaya kalkan kişi ben hamle yapmadan önce arkamdaydı. Neyse olan oldu artık napalım.

Gitmeyin gitmelerine izin vermeyin!

1 Beğeni

sadece europe 1 icin mi devre dısı bırakılmış…skoda aracları ve fix komutunun toptan kaldırılması lazım… birde 20 yaş altı oyuncular az bilinçli nfs de yarışırcasına gibi değilde oynasa…20 yaş üstü olanlarda illaki vardır ama orana vurdugumuzda devede kulak kalır belki.

1 Beğeni

Aslında tek sorunları oyuna girebilmek için 2 saatlik oynayış süresi istemeleri. Kaç kere mail attım 2 saat olan oynayış süresini 200 saate çıkarın diye. Tamam hadi 100 saat olsun. Adam 2 saatte indirimden aldığı oyunun neyini çözebilirki. Oyun kurallarından bi haber olanlar var onlardan hiç bahsetmiyorum bile. Allahtan TruckersMP forumundan bi arkadaşla mailler atmamız sonucunda şu ghost modunun getirilmesine vesile olduk.

Fix komutunu hem yararlı buldum hem zararlı. Amacı troll olan biri için fix komutu çölde su bulmak kadar büyük birşey “Şuna yandan bi çakayım nasılsa fix komutu var moruq” kafasında. Tamam doğru düzgün sürüp anlık dikkatsizlikle kaza yapıp servisi meşgul etmeden komutu kullanan oyuncular içinde yararlı.

Scoutların public olmasını çok saçma bulmuştum ilk başlarda halada buluyorum. Oyun içi adminleri ve konvoy yönetimindeki arkadaşlar için getirildiğini biliyorum. Police - Pilot skin vs.

Multiplayer modunda oyuncu belirli bir şirkete üyeyse ve şirket yöneticisi tarafından konvoy yönetim görevini yürütüyorsa sadece o oyuncunun Scout alması daha sağlıklı olurdu. Tabi bunun içinde şirket kurma, üye alma, görev dağılımı için sistem kurulması gerek kimsede böyle bir şeyin altına girmez.

1 Beğeni

Yaklaşık 2,5 ay sonra tekrar MP…

3 Beğeni

Artık bende yavaş gidip müzik kahve eşliğinde geziyorum keyif almaya bakıyorum artık mp’de iyi oluyor sakin yerlerde yine 3-5 kiişi görüyorsun yetiyor o insana orta mesafe yükler güzel oluyor

4 Beğeni

Truckersmp sitesinde ayarlar kısmında ne kadar dlc’ye sahip olduğunuzu görebilirsiniz

https://gleam.io/xjrBF/truckersmp-twitter-giveaway

Italya dlc çekilişi düzenleniyor. Sahip olmayanlar ve ETS2 si olanlar katılabilir.

2 Beğeni

An itibari ile ETSMP’ye giren kişiler game moderator olma hakkına sahip oluyor !!! :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

ben anlamadım ne oldugu halen sadece trol fake admın gıbı bır sey olmus ::smiley:

MP ekibinin boş yapması, bundan ibaret :grinning:

Şimdi bu moderatörlük işi sürekli mi olacak acaba ??

Hayır küçük bir güncelleme ile tekrar kaldırılır.