Truckers of Europe 3 (ana konu)

Kendi isteğimle ayrılmadım arkadaşlar. Bundan sonra mümkünse bana oyunla ve bu konuyla ilgili soru sormazsanız sevinirim. İyi oyunlar herkese :slight_smile:

6 Beğeni

Sen nasıl istersen abi,bir yanlışımız olduysa hakkını helal et,keşke böyle olmasaydı reisim :pensive:

1 Beğeni

Trucker of Europe 3 = delected.

Trucker of Europe 3 = delected

sebep ne küfür mü var hakaret mi var yada saldırganlık oluşturacak sakıncalı bir durum mu var. şikayet eden şahıs(lar) açıklamanızı bekliyorum.

Hangi oyun oynarsan oyna, hepimiz seni seviyoruz ve saygı duyuyoruz kardeşim, sen yaratıcı ve harika bir insansın. Nazik sözlerin ve cesaretlendiriciliğin için seni seviyoruz açıkçası, oyunun en önemli insanlarından birini kaybettiğini görüyorum. . :pensive:

1 Beğeni

Bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun kardeşim?

Ah be abi, neyse hayatında başarılarının devamını dilerim

Ne yapsak elimizde patlıyo la öyle bi durumdayım

3 Beğeni

Trucker of Europe 3 = delected

sebep ne küfür mü var hakaret mi var yada saldırganlık oluşturacak sakıncalı bir durum mu var. şikayet eden şahıs(lar) veya admin(ler) açıklamanızı bekliyorum.

sütünüzü mü döktünüz bir sebep bile söyleyemeyip yok sayılan içerik yaparak gizlemek neyin kafası. istediğiniz kadar şikayet edin gizleyin. her defasında aynsını yazacağım

1 Beğeni

“Tracton Double Trailer** güncellemesinin kapalı beta kullanıcılarımıza gönderildiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Yakında **Truckers of Europe 3 'e tam sürüm olarak eklenecektir. Keyfini çıkarın ve eğlenin!”

Wanda Software

6 Beğeni

Bide adam gibi dorse aksesuarları gelse 10 numara olur

2 Beğeni