Truckers of Europe 3 (ana konu)

71651954-1

bana sorarsanız önce hatalar ve oyundaki tırlar hakkında bazı düzenlemeler yapılmalı bu 2 resim DAF xf106-530 (dawn df) iç göstergesi hakkında üstteki olması gereken alttaki de bizim oyunda olan gerçekte DAF xf sahibi olduğumuz için bu beni baya rahatsız etti

4 Beğeni

ARKADAŞLAR DAR SOKAKLAR GELİR MI BİLGİSİ OLAN VAR Mİ :heart_eyes:

1 Beğeni

Bertan Abi Yeni Haritalar Ne Durumda Şuanda Ne Aşamasındasiniz ? Abi birde Oyunda bir Hata Var Axorda Diğer Tırlarda neden lastikleri dışarıya doğru neden Axorun Lastikleri İçeriye Doğru Düzeltebilir misiniz ?

Bertan abi bence dar sokaklar gelmesi lazım çok iyi olur mesela ets2 de yeni paris modu çıktı dar yollar, onun gibi olursa güzel olur. cevap verirsen sevinirim.Hem biraz da farklı yollar görelim.

1 Beğeni

Youtuberin biri taş atmış kuyuya

O çocuk ömer seni bırakmış bana soruyor😂

Knkm cevap gelmeyecek boşuna yazma

VabisciTV Onlar Belki İlgileniyor Olabilir !

Hilmi şahin joined the chat…

Hep KaçakTv Yüzünden Oldu :smiley: o paylaşmasaydı Hiçbirşey olmucak idi

Yiğit Axor’da lastiklerin içeride olması bir hata değil gerçekte her aracın ölçüleri aks mesafeleri vs. neyse oyunda da öyledir.

Bu arada çalışmalar devam ediyor mümkün olan en kısa sürede harita güncellemelerini yayınlayacağız. Her zamanki gibi önce betaya sonra tam sürüme çıkacak. Net süre belirtemem ama az bir zaman kaldı bekleyin. Madenden sonraki ikinci büyük harita güncellemesi olacağı için uzun sürüyor.

Ayrıca önceki mesajda da belirttiğim gibi özellik güncellemelerini de getirmeye başladık cam açma özelliği bunlardan biriydi sıradaki özellik de ya yine ara güncellemeyle gelir ya da harita güncellemesiyle beraber gelir henüz belirlemedik.

Kabin özelleştirmesidir aksesuardır vs. bunları çok kez cevapladım tekrar cevaplayayım istediğiniz şeylerin hepsi sırayla gelecek tekrar tekrar sormayalım aynı şeyleri.

20 Beğeni

USTAM KOLAY GELSİN GÜZEL İŞLERE DEVAM :heart_eyes:

Anladım Bertan Abi Teşekkürler Önceden Bilmiyordum Bilgi Verdiğin İçin !

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Kolay gelsin Bertan abi sabırsızlıkla bekliyoruz güncellemeyi . Bu arada merak ettiğimiz bir soru var şantiye ve Alp dağları birliktemi gelecek yoksa ayrı ayrı mı ? Cevaplarsan sevinirim

2 Beğeni

Birlikte gelecek yanlış bilmiyorsam

1 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

integrasyon ne oluyor

yük alma yerleri tamir benzin uyku yerleri yapımı Axor da olduğu gibi benzin almada zorluk olmaması için yapılıyo burak ustam

entegrasyon olmasın o