Truckers of Europe 3 (ana konu)

Halen harita üzerinde çalışıyoruz diğer her şey tamamlandı. Yakında yeni gelişmeler olacak.

8 Beğeni

Aradan bayağı zaman geçti hiçbir şey paylaşamadık ancak çalışmalar devam ediyor. Bu arada bazı önemli gelişmeler de oldu. Otobüs çizimlerinden tanıdığınız İsmail Arslan @ARS artık bizimle çalışıyor Konya’ya taşınalı yaklaşık bir ay oldu sanırım. Artık o da bu işlerin içinde ve arada çıldırabiliyor zamanla daha da alışacak :smiley:

Bunun dışında beklenmedik üzücü şeyler de oldu maalesef. Çok detaya girmek istemiyorum ama bu virüs belasından ne yapın ne edin uzak durun önlemlerinizi alın çevrenizde ya da ailenizde dikkat etmeyen birileri varsa uyarın aşıya rağmen ansızın alıp götürüyor şahit olduk hepimiz şakası yok bu konunun.

Yakında oyunla ilgili yeni haberlerle buralarda oluruz…

18 Beğeni

Merakla bekliyoruz hocam :rofl:

İlk oynanış

40 Beğeni

Bu mobil bir oyun olamaz olamaz

3 Beğeni

Yemeyin bizi ets2 bu :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 Beğeni

9 Beğeni

kendi yükümüzü kendimiz yükleyebiliyorsak bir de yolda giderken dorse devrildiğinde yüklerin de devrilmesi gibi olaylar da varsa siz bunu pcye de çıkarsanız insanlar daha ets den bir şey istemezler :smiley:

1 Beğeni

Siz ne yaptınız bea :joy: şahane bir iş çıkarmışsınız elinize emeğinize sağlık. Küçük bir istek, şayet mümkünse kontroller özelleştirilebilir olursa iyi olur.

1 Beğeni

aerosoft’un yaptığından daha iyi, her oyunda olduğu gibi aynalar yine fps düşürüyor, 8:26 ses çok iyi, kabin içi sallanma iyi ama ilerde pc’ye çıkarsa onu tercihe bağlı yapın, tam ekran izlerken bir süre sonra baş döndürdü,

1 Beğeni

Axor gelsin :rofl:

1 Beğeni

Bertan abi işler nasıl oyun hakkında yeni şeyler var mı sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum. Eline emeğine sağlık

1 Beğeni

Yorumlar için teşekkürler.

Yeni şeyler oldukça buradan paylaşıyorum. Şimdilik epey yol katettiğimiz ve yoğunlaştığımız için haber paylaşamıyoruz. Zaten muhtemelen bu hafta beta çıkacak, gerekli bilgileri aktaracağız. Yıl sonu 1.0 sürümünü bitirmeyi planlıyoruz.

14 Beğeni

Bu hafta büyük süpriz oldu, tüm duyu organlarımızı açtık sabırsızlıkla bekliyoruz :pray::pray::pray:

1 Beğeni

Açık beta mı olucak yani herkes indirebilecek mi

1 Beğeni

Beta yayında.
Discord sunucumuza katılarak deneyebilirsiniz :slight_smile:

Bunun bir beta versiyon olduğunu unutmayın. Amacımız hatalar varsa sizlerden geri dönüş almaktır.
Teşekkürler…

20 Beğeni

rip ets2
olm hızlanınca öyle bir gidiyor ki pcde o araç sürüşü ve hareketi yok
dehşet gidiyor öyle sür saatlerce

LDplayer’dan oynayın beyler bir ayar yaptım full grafik - 144fps

video çekicem :smiley: dfdfd

21 Beğeni

Kardeşim siz ne yaptınız böyle, ellerinize emeğinize sağlık. Beta olarak bile kalsa şu haliyle ets2ye 10 basar :joy::joy: mükemmel olmuş ben bu kadar iyi olacağını beklemiyordum. Süper süper süper

2 Beğeni

Gayet güzel

7 Beğeni
15 Beğeni