Truckers of Europe 3 (ana konu)

Ben,kendi oyun yüklenme ekranını yaptım :grinning:
Aslında videosu varda atılmıyo buraya.

olmaz mı hiç :rofl:

2 Beğeni

Çocuk laftan anlamıyor musun sen papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyorsun. Zaman yok diyorlar işte herşey vakti geldiği zaman paylaşım yapacaklar. Bilerek mi yapıyorsun anlamıyorum

Zuhahahahahah ulan yine aklıma geldi yine kahkaha attım :smiley:
Traktör tepe lambası (çok baya detaylı şekilde)

Hangi forum konusunda olduğunu hatırlıyon mu aga, iki dakika bakıp ben de gülcem de :smile:

1 Beğeni

Hatırlamıyorum hocam da ona benzer olarak şu var :smiley:

Nasıl yattiniz ?

Blok-alıntı

Bertan abi getir artık şu yaprak sarmayı biber dolmayı
Oyuna :joy:

Bertan abi acaba oyuna trafikte kavga etmek gelecek mi Türkiye haritasını zaten söylemek bile istemiyorum kesin olmalı Ankara da ki halk ekmek kuyrukları olmazsa olmaz zaten ego otobüsleri yanımızdan falan geçsin bütün ilçelerin olmadığı bi similasyon oyunu düşünemiyorum zaten bu söylediklerim bi tır oyununda olmazsa kimse oynamaz diye düşünüyorum en önemli parçaları.(!!!)
Benim unuttuğum şeyler varsa sizde ekleyin arkadaşlar

2 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

2 Beğeni

Evet çok haklısın kardeşim :flushed:

BERTAN USTA DQF NASIL OLDU :heart_eyes:

şirket arabamız da togg olsun şirkete onla gidelim

5 Beğeni

Bertan hocam oyun bugu var yolun yanındaki ağaçlar tırın dikiz aynasında gözükmüyor

Evet park alanları çok boş bu şekilde değerlenebilir :joy::joy:

2 Beğeni

:joy:bak bu da olabilir

Bertan abi dafın yüzde kaçı bitti?

Bertan abi süspansiyon gelir mi acaba bi sonraki güncellemede

Daf’ın dış kasası, interior, aksesuarlar, sesler vs. her şeyi tamam. Şasi konfigürasyonlarının oyuna aktarılması, motor/şanzıman seçenekleri ve sıradan bir kaç işi kaldı. Çok soran oluyor diye söylüyorum MUHTEMELEN önümüzdeki hafta ortası gibi betaya yayınlanır. Eğer araya güncellemeyle ilgisi var ya da yok başka işler girerse bu süre uzar beklentiye girmeyelim. Bir sıkıntı çıkmazsa haftaya anahtar teslim yaparız :smiley: Yalnız tekrar ediyorum MUHTEMELEN haftaya yayınlanır darlamayalım birbirimizi.

Soruların tamamının cevabı Discord sunucumuzda var #faq ve #question bölümlerini incelemenizi tavsiye ederim.

14 Beğeni

Bertan abi sadece DAF mı gelecek süspansiyon da gelse keşke ya ne güzel olur du