Truck World: Australia (ana konu)

2020 yılında ortaya çıkan yeni kamyon simülasyon oyunu Truck World: Australia için yeni bir video paylaşıldı. :point_right:

https://www.simulasyonturk.com/truck-world-australia-icin-yeni-tanitim-videosu/

8 Beğeni

SCS’nin el atmadığı bölgeye başkası karıştı. Ben şimdiden optimizasyon sorunu kokusu alıyorum bu oyundan.

1 Beğeni

:cowboy_hat_face:

alaskan truck simulator ve truck world australia desteklenmesi gereken yapımlardan olduğunu ispatlamaya devam ediyor
snowrunner’ın devam oyununu saymıyoruz zaten

18 Beğeni

Sonunda valla ya, bu işkence bitsin artık. Hem bu hem de Alaskan Truck Sim’den umutluyum. SCS’nin izlediği yolu, paylaşımlarını ve yaptıkları canlı yayınları gördükçe sinirleniyorum artık. Neyse ki bu yapımlar rahatlatıyor adamı, ileriye doğru bir umut var :smiley:

6 Beğeni

Jant lastik dokusu efsane duruyor

1 Beğeni

Çeşitlilik iyidir,piyasanın bir, iki oyunun tekelinden kurtulması lazım bence.

2 Beğeni
11 Beğeni

Bu zamana kadar rakipsizdi Scs. 5 yıl öncede yaşamıyoruz artık.

4 Beğeni
7 Beğeni

Bu oyunda özellikler ets de ats de olsa dünyanın en iyi simülatörü olur herhalde milletin aradığı özellikler bu oyunda var oynanır

2 Beğeni
2 Beğeni

Başkan 2-3 mesaj yukarda zaten var. Keşke paylaşmadan önce baksaydın.

Bu oyun cıksada oynasak :smiley:

hayde gel de kurtar artık bizi scs den

ücretsiz çıkacakmış

18 Beğeni
7 Beğeni

Mantıklı iş yapmışlar hem geri bildirim toplarlar ana oyun için, hemde biraz zaman kazanabilirler.

1 Beğeni

Eyyyyyy SCS
Gör bunları gör. Sözde 2021’de sürüş okulu gelecekti her iki oyuna :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

Bunu indirip deniycem. Scs anti alasing sorunu çözse oyun oynayacam ama şu tırtık sorunu gözüme batıyor oynamıyorum. Monitörden mi onu bilmiyorum hala çözemedim. Ama bu oyuna bakalım bide onda olcakmı yoksa oyundandır.

1 Beğeni